Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DOLARteamOdbanowanie.
#1
Na screenie podeslanym przez gracza Docent_Gruszka nie widzać abym wyzwiska kierował w jego stronę. Zaszło nie porozumienie. Po drugie pokazuje mi bana za multikonta co jest nie prawdą , bo DolarekTEAM i DOLARteam są to 2 różne konta zarejestrowane na 2 różnych komputerach. Pomyślcie logicznie, jeśli miałbym multikonta było by to niemożliwe a bym w tym samym czasie grał na 2 rożnych kontach. Dodam jeszcze raz ze komputery są osobne i każde z kąt jest przypisanie do innego adresu ip. Prosze p pozytywne rozpatrzenie mojej skargi i odbanowania DolarekTEAM , poniewaz jesli chodzi o wyzwiska to powinien zostac zbanowany jeden gracz, a nie dwoje. :) XD
#2
Użyj tego szablonu bo nic nie wskórasz:

Twój nick:
Data i godzina nadania kary:
Opis sytuacji:
Wytłumaczenie:
Powód kary (ScreenSHot, filmik):
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet
#3
Jezeli zbanowali cie za multikonta to znaczy ze mieliście wspólne ip.
To ze 2 komputery to nie znaczy ze rozne ip. A dolarekTEAM to twoje rodzeństwo? Bo jezeli tak to trzeba było zgłosić do administracji. A co do bana za obrazę to nie ważne że słowa nie byly skierowane do docenta_gruszki, ważne ze obrażałeś, a za to jest ban czasowy. Perma masz za multikonta

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
#4
Mój nick: DOLARteam
Godzina,data 07.01.2017 ok 18.44
Podaje w takim razie ponownie w komentarzu. Tak,jest to moje rodzeństwo. I jeśli są 2 różne komputery, to również 2 różne ip. Twoje urządzenie ma inne ip. To działa jak Twoje dane osobowe,są tylko Twoje. ^^ Właśnie dlatego nie mam pojęcia o co chodzi. Proszę o karę czsową i odbanowanie konta mojego brata. ;d Nie są to multikonta. Jeśli Gracz wam powiedział to musieliście mieć dowód. Wiec prosze o sprawdzenie naszego ip, bo w taki sposób, umową słowną można zbanować cały serwer. Proszę o odbanowanie kont DOLARteam oraz DolarekTEAM z tego powodu iż jesteśy rodzeństwem i nie posiadamy multikont. Pozatym nie da się grać w tym samym czasie na 2 laptopach i robić SPRAWNIE różne rzeczy i pisać na czacie. Wnoszę również o nałożenie kary na gracza który wnioskował ozbanowania mnie , podając nie prawdziwy powód, który oczernił mnie na tle innych graczy serwera McSurvi.pl. Dziękuję.
#5
1. Kazdy komputer ma swoje ip ale tylko w sieci lokalnej, tzn. W zakresie urzadzeń podłączonych do twojego rutera. Ale tego ip nie widać na serwerze... jest jeszcze drugie ip, przydzielone do danego internetu czyli np. danej karty sim. Więc żebyście mieli inne ip to musielibyscie być podłączeni do 2 różnych sieci lub mieć zmienne ip (np. neostrada).
2.to twoim obowiązkiem jest zgloszenie multikonta do administracji, a to że dostałeś bana za niezgloszone multikonto to tylko twoja wina, więc nie rozumiem czemu gracz ktory cie zgłosił ma być ukarany...
3. to nie jest tak ze ktoś powie ze jakiś gracz ma multikonto i juz ban. Administracja najpierw porównuje ip obydwu zgłoszonych kont

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
#6
No okej, i co ? ma ktoś dowody na te multikonto ? Jeśli niema to nie rozumiem ,za co zostałem zbanowany, ponieważ gracz nie podesłał żadnego screena, a w zgłoszeniue mnie jest napisane, że zgłaszający powiedział że mam multikonta. Czyli nie było to sprawdzane. Bo gracz powiedział , to ban.
#7
Nie gracz powiedział, tylko administracja porównał ip nicków podanych przez gracza

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
#8
To dlaczego są takie chore zasady XD nie ogarniam waszych wymysłów , jeśli jesteśy rodzeństwem to mamy to ogłaszać w internecie ? A no tak przecież każdy musi wiedzieć zapomniałem :c. Rozumiem wasz regulamin ale bez sensu jest banowanie mnie za multikonta skoro grłem z bratem... ewh nie rozumiem, to skoro juz sprawa stała się jasna , to moę liczyć na UNBANA po 7 dniach ?
#9
Fakt że nie znasz regulaminu nie znaczy że ciebie nie obowiązuje. Polecam kupić UB bo nie masz szans na dostanie go od administracji.
#10
DOLARteam przeważnie w takich sytuacjach gracze dostają ub, ale ktoś z administracji musi tu się wypowiedzieć

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości