Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
okus[SKARGA] Nystka
#11
(06-01-2017, 07:30 PM)O_0 napisał(a): Zapewne wzystkim zdarza się chwilowo odejść od komputera w trakcie gry, więc dlaczego nie mamy tego oczekiwać od osoby moderującej?
Trochę wyrozumiałości, nie zawsze jest pora i czas by spełniać prośby graczy..
Moim zdaniem żal możecie mieć jedynie do siebie, jeśli jest się na tyle niecierpliwym żeby wypisywać takie skargi
Akurat w tym momencie odchodzi z komputera w momencie kiedy ma kogoś sprawdzić? No inteligentnie nie powiem. Przeczytaj to co napisałam wyżej. To się zdarza bardzo często. A jak wytłumaczysz to na przykład jak ktoś prosi ją żeby kogoś sprawdziła nie odpowiada, po kilku sek ktoś do niej coś powie od razu sie odzywa. No tak faktycznie miejmy żal do siebie że nic nie robi (y) .

Akurat w tym momencie odchodzi z komputera w momencie kiedy ma kogoś sprawdzić? No inteligentnie nie powiem. Przeczytaj to co napisałam wyżej. To się zdarza bardzo często. A jak wytłumaczysz to na przykład jak ktoś prosi ją żeby kogoś sprawdziła nie odpowiada, po kilku sek ktoś do niej coś powie od razu sie odzywa. No tak faktycznie miejmy żal do siebie że nic nie robi (y) .

I wysłałam jeszcze inne filmiki do moderatora Nali więc ona też się wypowie.
#12
Popieram lopkuijj Smile
#13
Ludzie, moderator nie zawsze może kogoś sprawdzić, to że piszecie "splawć tego glacza bo on ma haxy" nie oznacza że on będzie tego gracza natychmiast sprawdzał, każdy ma swoje Życie prywatne....
@down
Moderator to nadal gracz z dodatkowymi uprawnieniami Wink
#14
Powtarzam, przeczytajcie co jest wyżej...TO SIE ZDARZA CZĘSTO. Zgłosiła się do moderacji niech wypełnia jego obowiązki.
#15
Gdyby to nie zdarzało się notorycznie przymknęlibyśmy na to oko jednak od dawna (pamiętam gdy Nystka wbijała pisząc, że odrabia lekcje) po prostu wbija na ,,wakacje''. Inaczej nie mogę tego określić, ponieważ gdy się prosi o coś Nale zwykle nie odpowiada a ostatnio, gdy ktoś z kółka przyjaciół adminów poprosił o sprawdzenie jakiegoś gracza to nystka odpowiedziała ,,zbanowany'' bez wcześniejszego napisania na chacie jesteś sprawdzany. Nystka jest jednym z tych członków  administracji, która najczęściej wbija na nasz serwer jednak zamiast pomóc graczom po prostu afczy, oczywiście czasami pogra i kogoś zbanuje jednak nie jest to częsty widok. Kuzynem nie będziesz się zasłaniała codziennie, każdy ma swoje sprawy ale wątpie, że ktoś ma ,,ważną sprawę'' kilka razy dziennie codziennie (wiem to głupio zabrzmiało). Oczywiście Nystka mogła odejść w tej sprawie jednak nie wydaje mi się, że owe załatwianie ,,ważnych spraw'' trwa codziennie od około 20 minut do ponad godzin. I to już nie rozchodzi się o anihilację ale i creative 3, gdzie można często ową moderatorkę spotkać iż opiekuje się tym trybem. Ostatnio moderatorka Nystka oświadczyła, że : ,,Nie muszę sprawdzać graczy na skype'' Niestety nie mam dowodów. Od dłuższego czasu Nystka sprawdza na ts3 w towarzystwie kolegów/koleżanek co nie jest komfortowe dla osoby, która jest sprawdzana jeśli owe osoby jej nie lubią. Moderator Nystka również (z moich obserwacji) nie umie ocenić sytuacji np. dała bana graczowi za ,,oszustwo administracji'', ponieważ podał jej skypa? Gracz powiedział jej, że nie ma skypa na co moderatorka przyznała mu trochę więcej czasu. Po stworzeniu przez niego konta i powiedzeniu Nystce nicku moderatorka zbanowała go za ,,oszustwo administracji''. Jeśli znajdę ss danej sprawy (robiłem je podczas całej akcji, wiedziałem, że zapewne Nystka znowu zrobi coś na krzywdę gracza. Po prostu brak słów.
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet
#16
Lekko się wtrącę.

Nie każdy Moderator musi sprawdzać graczy , których zgłaszacie. Czasem zgłaszają osoby , które są czyste.
Każdy może być "chwilowo" away form keyboard. Napiszcie jej gdzieś , żeby widziała. Czasami faktycznie jest spam , że nie widać co , kto pisze.
Kuzyn na twoim koncie to niezbyt rozsądna decyzja. Może zbanować graczy , o ile wie jak. To już twoja sprawa. Administracja nie jest tylko od sprawdzania. Ma też czas na to , żeby po prostu pograć. Może i często afczy , bo ma jakieś powodu ku temu. Rozmawia na ts , ogarnia forum , jest dużo powodów afczenia. Bądźcie trochę wyrozumiali w stosunku do niej. Ja sam też czasem nie widzę tego co piszą gracze. To nie moja , ani mojego wzroku , tylko spamu jaki jest na annihilacji.


#17
McSim, tak dawaj repki za to że powiedziałam coś zgodnie z prawdą...Widać twoją inteligentność. Teraz sie nawet nie raczysz odezwać bo wiesz że mam racje, no gratuluje.

Chuck, ale to już za często... Nagrałam te filmiki i przesłałam Nali pewnie jutro się odezwie bo na nich jest wszystko widoczne. Z resztą niech Nala się wypowie po obejrzeniu tych filmików. A i zapraszam do ich obejrzenia na tym kanale >>> Roksana Kropidłowska <<<
#18
Lopikuj lepiej sama dodaj te 3 pozostałe filmiki. Po prostu daj je w trzech komentarzach. Co do nystki to faktycznie czesto mam wrażenie ze afczy. ja wiedziałem że ma zepsutego skype bo mi na msg mówiła. Jedynie nwm czemu kazdemu nie mogla tego powiedzieć. Z resztą nystka sprawdza bardzo dokładnie i trwa to dość długo. A z resztą cb okus ciężko jest brać na poważnie bo 50% osób przez cb oskarżany o czity są czyste...
Jednak polecam nystce mówić zw jak przez dłuższy czas ma zamiar być chwilę przy kompie, a chwilę afk.

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
#19
Dokładnie. Właśnie jak chce te filmki dać w osobnych komentarzach to one łącza się w jeden. Na ten kanał wejdźcie i zobaczcie.
#20
Zalinkuj kanał
A najlepiej zrob playliste z tymi filmikami i ją zalinkuj

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości