Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
okus[SKARGA] Nystka
#51
Jakie obowiązki będę mieć wiedziałam doskonale. Ale, że po pewnym czasie będę musiała zmniejszyć ilość poświęconego czasu na serwer, nie wiedziałam, bo jasnowidzem nie jestem.

Co do Ciebie Snick to wolę iść na urlop i załatwić wszystko niż wchodzić i wychodzić z serwera, bądź natychmiast pójść na zw i nawet nie chcąc ignorować graczy. Sama wiem jak czuję się osoba ignorowana, bo mnie samą często ignorują. Lecz nie administracja tylko osoba na której mi zależy, i to jest gorsze.
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]
#52
Skoro chce iść na urlop , który przysługuje każdemu z administracji , niech idzie. Każdemu należy się odpoczynek.
Wy w to nie ingerujcie , bo wyjdzie na waszą niekorzyść.


#53
Mam do was takie pytanie, co chcecie osiągnąć tą skargą? Chcecie, żeby Nystka odeszła z administracji, zdegradowano ją na rangę niższą? Określcie swój cel. Chcąc usunąć jednego z administratorów, który robi dla serwera bardzo dużo tylko zaszkodzicie, bo coraz mniej będzie banów. Oczywiście, Nysia nie zawsze znajdzie czas na moderowanie serwera, ale zrozumcie, ona też ma życie prywatne. Jak każdy.
[Obrazek: qgj0tdY.gif]
#54
xLuga, ona widziała skargę z namacalnymi (? XD) dowodami a jednak zamiast ukarać, uznała ją za bezsensowną. Nystka przysłużyła się serwerowi i zasłużyła na wyższą rangę, ale zamiast ją wypełniać to co robi? Leni się. Wiem, że każdy ma życie prywatne, wiem to. Ale czy zamiast poświęcić afczenie (czytanie forum itp.) na grę na serwerze i pomagać graczom to woli ich ignorować? Może to zrobić później. Nie musi odpowiadać na każde pytanie jakie jej zadano, no ale ludzie! Czy chociażby zobaczenie gracza na vanishu ją zabije? Po zrobieniu swojego obowiązku może bez problemu, nawet nie mówiąc graczom odejść od komputera.

*lord, Reddnox czy jak mu tam zgłosił skargę na użytkownika forum Bad ale szukałam i go/jej nie ma ;/*
#55
Nie zależy nam na odejściu jej, jest masa cheaterów i osób, które przeklinają a zmniejszenie ilości administracji byłoby idiotyzmem. Przepraszam bardzo ale czemu narzucasz, że chcemy ją usunąć? Każdy ma prywatne życie ale chyba powinna pisać kiedy nie będzie mogła być? I nie mówię, że ma rozgłaszać to na serwerze ale na forum istnieje opcja ,,dostępność'' gdzie można napisać, że wtedy nie będzie. I nie broń jej tak bo to ona powinna odpowiadać za siebie.
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet
#56
Lenie się? Nie widzicie ile banuje. Więc tego nie oceniajcie.
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]
#57
Na forum tak widziałem jak piszesz ukarana/y ale na serwerze jakoś zbytnio nie interweniujesz. Podczas twojego afk przeszło wiele cheaterów, obraz graczy oraz administracji oraz użytych niecenzuralnych słów. Tak od tego jest forum ale zapewne już ta osoba nie będzie grała w czasie nadania kary więc jaki sens? Nie lepiej interweniować od razu czy po godzinie od wydarzenia?
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet
#58
Nie no gracze są winni temu że jakiś skype ci sie popsuł że masz chamskie odzwyki, udajesz że ich nie widzisz. Nie no ok zwalmy wszystko na nas bo my odrazu chcemy kogoś wywalić z administracji. Nie, poprostu chcemy zwrócić Tobie uwage bo jest na ciebie bardzo dużo skarg. Chcemy tylko żebyś się poprawiła no ale cóż. Administrator zawsze ma racje...
#59
Ogólnie to skype naprawiłam więc sprawdzać już mogę.
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]
#60
A wcześniej nie mogłaś tego zrobić rozumiem? Dopiero ten wątek cię do tego zmusił?
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości