Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
okus[SKARGA] Nystka
#41
Nie każdy gracz patrzy na forum, bo nie ma takiej potrzeby. Na serwerze ciągle mówiłam, że nie mam jak sprawdzać, bo skype popsuty.
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]
#42
No nie każdy ale połowa tak. Ja jakoś nie wiedziałam że skype ci nie działa ponieważ twoje wczorajsze zachowanie wskazywało na to że ci się poprostu nie chce pytałam chyba z 6 razy czy mogłabyś sprawdzić gracza nie raczyłaś odpowiedzieć ale innym odpisywałaś...Jest to nawet uchwycone
na jednym z filmików. Jak się zapytałam czy mogłabyś coś zrobić z cheaterem twoją odpowiedzią było "Nie muszę patrzeć na chat przez 24/24" nie powiedziałaś NIC o tym że skype ci sie popsuł NIC. I jak mamy to przyjąć?
#43
No to tak, czego nie rozumiecie w tym, że skype popsuty-nie mam jak sprawdzać. Często mnie nie ma, bo sprawy prywatne są dla mnie ważniejsze niż serwer. Robię dla serwera wszystko co mogę, ostatnimi czasy zaczęłam grać na trybie Anihilacja i banuje cheaterów. Wchodzę na PvP Classic gdzie też banuje. Staram się najbardziej jak mogę. A wy odsyłacie mnie bym wzięła urlop bądź odeszła z Administracji z powodu bardzo ważnych spraw prywatnych? Od poniedziałku biorę urlop.
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]
#44
Moim zdaniem bycie w administracji to nie jest jakiś wielki wysiłek, dlatego też nie musisz brać urlopu. Lepiej abyś wchodziła 30 minut dziennie i połapała 3/4 cheaterów, niż 0 na urlopie.
Gracz~Sn1ck


#45
Nystka , no ale było jak lopkuijj mówiła - wspomniec jej o tym ze nie możesz sprawdzać. A nie ja olewac , no ludzie.
//nieregulaminowa sygnatura została usunięta.
"I've got nothing to hide. I am , who I am." ~Adam Lambert
#46
Masz popsuty ok ale czy nie powinnaś coś z tym zrobić? Mówiłem to już kilka notek temu. Sprawy prywatne ma każdy, rozumiem. Zaczęłaś grać na anihilacji? A to nie był przypadkiem tryb którym miałaś się opiekować po dostaniu rangi? Nie odsyłamy cię na urlop tylko żebyś zmieniła swoje zachowanie bo serio często jesteś na serwie ale żebyś trochę "grała" na serwie bo na razie to się ogranicza to do afczenia każdego dnia.
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet
#47
Podbijam^
Czego wy tu nie rozumiecie? No proszę was... Nystka ma swoje życie prywatne jak wy, wy też pewnie odchodzicie od komputera, ale nie zawsze piszecie z/w. Administracja ma więcej na głowie niż myślicie. Jak wam to przeszkadza, że Nysia wam nie odpisuje czy coś tego typu to zgłoście to na forum, jak wam się nie chcę, to nic nie miejcie do Nysi ;_;
,,Słyszałam o nim dużo razy, nigdy go nie wielbiłam, jednak od pewnego czasu kocham go jak brata" ♥
[Obrazek: giphy.gif]





#48
@up
Przecież teraz zgłaszamy... Zgłaszając się do bycia modem musisz wywiązać się ze swoich obowiązków. Musisz mieć świadomość , że będziesz sprawdzał graczy , banował ich i im pomagał. Niestety nie z wszystkich tych spraw Nystka się wywiązuje.
//nieregulaminowa sygnatura została usunięta.
"I've got nothing to hide. I am , who I am." ~Adam Lambert
#49
Dokładnie, to wytłumacz skąd tyle skarg na tego moda...Chyba nie bez powodu. Specjalnie robi problem zamiast już tej 2/4 graczy którzy są zarejestrowani na forum zawiadomić o jej zepsutym skype to by problemu nie było. No a jak ktoś się pyta czy moglaby sprawdzić i to jescze miło a ona chamsko olewa i innym odpisuje no to moja cierpiwość i innych graczy się kończy.
#50
Sweet_Julcia - A o czym pisaliśmy wyżej ? Każdy ma swoje życie prywatne jednak Nystka w momencie składania podania na administratorke wiedziała z czym się to wiąże i jakie będzie miała obowiązki które musi wypełniać. Jeżeli nie może wykonywać swojej pracy ogłasza to.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości