Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
okus[SKARGA] Nystka
#31
Widzę ze dyskusja trwa.
Szczerze miałam tworzyć podobny post ale bardziej rozbudowany. Wiec zrezygnuje i wypowiem się tu.
Prawda jest taka ze i według mnie Nystka czesto ignoruje / olewa graczy.
Mój komentarz dosyc skróce bo jestem na telefonie a dotyk mi przerywa. Wiec opowiem o dzisiejszym zajściu w którym uczestniczyła Nystka.
Dzisiaj grając na Anihilacji często zaczepial mnie xNovYx. Pytał mnie o różne głupoty (dochodziło nawet do pytań , no nie odpowiednich a nawet o moje dane). Ja odpowiadałam kulturalnie ze nie odpowiadam na tego typu pytania.
No ale gracz napisał o mnie rymowanke , pozwolę sobie zacytować :
"Zupeczka Hakuna matata masz w dupie granata "
Snickers potwierdził to kiedy na serwerze po tym zajściu pisałam o tym Nystce. Nie miałam ss ponieważ mam problem z ich odnalezieniem = ale to już pominiemy. Mój błąd.
Nqstepnie kiedy gracz napisał do mnie "sama się pindol "zapytałam Nystki czy za to jest ban. Tutaj zdjęcie obrazy zrobiłam telefonem = jak wspominałam problemy z mc. Nystka odpowiedziała ze to przecież nie jest obraźliwe. No ja przepraszam , mam do siebie szacunek i to nie było chyba na miejscu.
Kiedy z xShania12394 mówiłysmy Nystce ze to raczej nie jest mile otrzymałysmy taka wiadomość ( jpg niżej ). Cóż, zapewne po tym poście juz nie dojdę do administracji ale raczej taki komentarz od podkreślam OSOBY , KTÓRA MA DAWAĆ WZÓR GRACZOM również nie był na miejscu.
Sami oceńcie sprawę. https://zapodaj.net/5cf734991f0c2.jpg.html

A filmy lopkuijj to niezbity dowód na olewanie graczy , jak ktoś waha się czy je oglądnąć -polecam szczerze je zobaczyć.
//nieregulaminowa sygnatura została usunięta.
"I've got nothing to hide. I am , who I am." ~Adam Lambert
#32
"Pindol" to w sumie ta sama sytuacja co z "jprdl" i "ja pierdole", lub z "ham" i "cham".
Także tutaj nystka zrobila zgodnie z "wytycznymi"...
Jednak troche smutne ze nie ma banow za teksty typu "widziałem twoich rodziców, mili panowie" albo "twoja stara robiła mi wczoraj gałe". Zadne slowo niby nie jest wulgarne ale jednak...
Zupeczka czy nie bedziesz już miała szansy na bycie w admi? Zobacz sb watki nali z przed maja 2016. Też były takim "ruchem oporu". A co do nystki: to mi bardzo przypomin sytuację z xmiluj (nwm czy ktoś pamięta)

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
#33
Masz rację, wiele banów za słowa by leciało. Ale jednak moja kol dostała bana za ,,kurde mać'' co jest nie poważne. Tak obecni moderatorzy robili ,,ruch oporu'' jednak teraz podtrzymują to co inny admini robili. Nie pamiętam tej sytuacji, mógłbyś wyjaśnić?
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet
#34
(06-01-2017, 07:30 PM)okus napisał(a): Nystka z tego co widze to chcesz sie wywinac kuzynem ale zawsze 24/7 kuzyn u ciebie jest i zawsze jak masz kogso sprawdzic to z.w tak ? Zabawne Smile
Pewnie zapomniałeś założyć okularów, bo chyba ominąłeś wypowiedź Nystki gdzie mówi że Skype jej nie działa. Przecież fakt że jest moderatorem nie oznacza że nie może sobie pograć na fajnym serwerze. Zauważ jeszcze że administratorzy siedzą często na vanishu i obserwują graczy, czyli banują cheaterów bez sprawdzania. Nawet jak sprawdzi tego cheaterów co go zgłaszasz to 5 minut mija i pojawia się jego multi. O wiele bardziej wydajne jest gdy Nystka gra i przy okazji banuje cheaterów. Zabawne jest to że tego nie rozumiesz.
#35
Ja tez jestem ciekawa. Możesz o tym napisać ?
//nieregulaminowa sygnatura została usunięta.
"I've got nothing to hide. I am , who I am." ~Adam Lambert
#36
http://mcsurvi.pl/forum/Temat-Degrad-dla-xMijuli
Przeszukiwalwm forum ;-;

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
#37
Na cheaterów nie ma jakoś wiele rady, zwykle są to ci, którzy i tak zrobią mk a bany za słowa zwykle są od tych graczy, którzy mają swoje konta i nie chcą stracić szansy na granie poprzez zbanowanie dlatego też powinni admini nie grać ciągle na /v no bo też inni gracze chcieliby zgłosić a jeśli np. Luga jest na /v to gdzie znajdziesz admina, któremu złożysz skargę, skoro nie widzisz, że jakiś admin na trybie jest online? Nie każdy ma konto na forum a szukanie innych adminów podczas gdy jakiś admin sprawdza sb cheaterów na /v ,którzy i tak prawdopodobnie zrobią mk jest bezsensowne. A ktoś może kogoś obrażać a potem wyjść a po jakimś czasie admin da mu bana. Jaki sens?
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet
#38
@up Można na skype, jak sam pisałeś ma go większość ludzi. A skype do każdego z administracji są napisane na Creative 3. Nawet linki do FaceBooka (który jest już częstszym sposobem komunikacji) są tam podane do niektórych, bo nie każdy chce, by podawać jego Fb.
[Obrazek: qgj0tdY.gif]
#39
Dobrze podajesz bardzo dużo sposobów komunikacji pomiędzy administracją, a graczem. Pytanie tylko dlaczego Moderatorka nie mogła wcześniej opisać zaistniałej sytuacji na forum dla graczy? Każdy ma życie prywatne i swoje sprawy - fakt. Jednak jeżeli nie jestem w stanie pełnić wyznaczonego mi obowiązku zgłaszam to i nie bawie się w podchody z graczami serwera. Sprawa byłaby o wiele prostsza.
#40
@up
Dokładnie ,zgadzam się. Dobrze powiedziane.
//nieregulaminowa sygnatura została usunięta.
"I've got nothing to hide. I am , who I am." ~Adam Lambert


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości