Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
okus[SKARGA] Nystka
#61
No i koniec kłótni bo tylko o to nam chodziło...Teraz tylko prosze cie nie olewaj nas.
#62
(07-01-2017, 04:30 PM)Lordgangnster18s napisał(a): A wcześniej nie mogłaś tego zrobić rozumiem? Dopiero ten wątek cię do tego zmusił?

Naprawić skype chciałam od dawna, co jakiś czas próbowałam i próbowałam. Dopiero teraz naprawiłam. 

(07-01-2017, 04:31 PM)lopkuijj napisał(a): No i koniec kłótni bo tylko o to nam chodziło...Teraz tylko prosze cie nie olewaj nas.

Lopkuijj staram się nie olewać graczy, lecz sama rozumiesz, od razu nie zawsze odpowiem, lecz po pewnym czasie udzielę Tobie czy innemu graczowi odpowiedzi. Lecz jest też druga strona, Ty oraz Twoi przyjaciele bądźcie mili dla mnie, dla graczy, dla reszty Administracji. 
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]
#63
Ja miła jestem na swój sposób. Również zależy dla kogo. Do ciebie nie raz miałam chamskie odzywki bo "olewanie" było irytujące. Poprawiłam się staram się nikogo nie obrażać.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
#64
Nystka , o kogo chodzi ci zwracając się do lopkuijj "twoi przyjaciele" ? :3

Bo wnioskuję ze chodziło o kogoś kto udziela się pod tym postem , ale nie wiem czy sama mogę to odebrać jakby było to również do mnie Wink
//nieregulaminowa sygnatura została usunięta.
"I've got nothing to hide. I am , who I am." ~Adam Lambert
#65
Rozumiem, że o ten defekt był ten cały zachód? Już nie przesadzajmy, wiadomo, że prędzej czy później Nystka postara się rozwiązać problem ze Skype. A co do afczenia, by zapobiec dalszych konfliktów niech Nysia po prostu wyjdzie z serwera na czas, kiedy odchodzi od komputera.
Zapewne oszczędzimy nerwów sobie, zarówno jak osobie oskarżonej. Muszę przyznać, że mnie także nieco irytuje to, gdzie Nystka wchodzi na tryb i pierwsze co, to pojawia się napis na czacie: "~Nystka jest teraz AFK" ale cóż, nie wchodzi się na serwer tylko po to, by przeczekać tam określoną ilość czasu, którego nie ma zamiaru spędzić przy klawiaturze. A co do sytuacji, w której niespodziewanie TRZEBA odejść od gry, to już się nic nie poradzi, każdemu się zdarza.

#66
Nie o to O_0 chodziło bardziej o afczenie Nystki.
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet
#67
Sytuacja raczej zakończona, można zamknąć.
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości