Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
okusMultikonta
#1
Gracz o nicku xgosc16 ma multikonta i nabija topke prosze to sprawdzic Smile
#2
Ale ty wiesz że musisz mieć nicki multikont?
Bo inaczej to jak mają porównać ip?

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
#3
(03-01-2017, 02:54 PM)okus napisał(a): Gracz o nicku xgosc16 ma multikonta i nabija topke prosze to sprawdzic Smile

szanowna aadministracjo muj brat nie ma mulciaków ani aury tylko moja siostra ma multi
i okus oszukał mojego brata nie długo pojawi sie ss jego oszustwa Smile okus ogarnij downa 12latku

(03-01-2017, 02:59 PM)Karoleqq napisał(a):
(03-01-2017, 02:54 PM)okus napisał(a): Gracz o nicku xgosc16 ma multikonta i nabija topke prosze to sprawdzic Smile

szanowna aadministracjo muj brat nie ma mulciaków ani aury tylko moja siostra ma multi
i okus oszukał mojego brata nie długo pojawi sie ss jego oszustwa Smile okus ogarnij downa 12latku

okus pozdrowka 12latku kłamiesz w ile wlezie  nicki mulciaków podaj jak taki mondry jestes ezzzzzzieeeeeeeeee
#4
Właśnie dlatego tu nie gram, bo takie dzieci utrudniają grę i jeszcze nie umieją pisać + używają cheatów.
#5
(03-01-2017, 03:01 PM)Reddnox napisał(a): Właśnie dlatego tu nie gram, bo takie dzieci utrudniają grę i jeszcze nie umieją pisać + używają cheatów.

wsumie tez ***** to juz tam nie gram Big Grin :3 <3 :>
//Edit by Luga
#6
Polecam sprawdzić IP Kochsam i Kochsa_m_ Smile
i Kochsam xgoscx16


PS: Ogarnijcie sie bo tylko wyzywać umiecie :-:
[Obrazek: z9qIyKw.jpg]
#7
Ja polecam xgoscx1 i xgoscx16

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
#8
ink ukradłęs mu konto i co zrobił multi bo co miał zrobic i teraz ma xgoscx16 downie
#9
IP xgoscx1 i xgoscx16 różni się.
Co do Ciebie karoleqq trochękultury.

Drogi użytkowniku!
Twoja skarga została uznana za bezpodstawną, dlatego też gracz, na którego została złożona nie zostaje ukarany.

Pozdrawia,
ekipa McSurvi.pl




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości