Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DawipawiUNBAN dawipawi
#1
Witam skladam prosbe o odbanowanie mojego syna.
dawipawi
ok 16-17 23 grudnia
Syn gral sobie na serwerze i nagle dostal bana.
Syn ma 8 lat i on nie patrzy na chat a z ss'a wynika ze cos pisaliscie do niego a on tego nie zauwazyl.


Dam Ss'a + zamowilem synowi tam cos za 25zl chyba jakis boski rog mocy i jest on maly  takze mysle ze problemu nie bedzie z odbanowaniem z gory dziekuje.Ps 24 Grudnia byla skladana prosba o odbanowanie.

   
#2
Zaczekaj na wypowiedź Omexii :3


#3
Jestem za ubem dla tego gracza ponieważ ma on 8 lat no i jest mi go szkoda a teraz pewnie biedny płacze I jako prezent od ciebie Omexia powinien dostać uba bardzo prosze :c Wybacz mu że nie czytał chatu
#4
"Jeżeli zostałeś zbanowany na serwerze McSurvi.pl możesz ubiegać się o zdjęcie blokady konta do 7 dni od jej założenia"

tak jest napisane w instrukcji "unbana". Ale liczę ,że (za kilka dni będą nowi jr.mod) administracja lub omexia zdejmie bana.

                                                                                                                                                               
#5
Moim zdaniem to jest sporo naciągane. Po pierwsze wątpię że to pisała osoba dorosła ze względu że nie pisał polskich znaków, powtarzał wyrazy itp. I autor wątku pisał nazwę "boski róg mocy" a myślę że rodzic nie zwraca uwagi na takie nazwy. Po drugie dawipawi ogarnia chat tak że nie wygląda na ośmioletnie dziecko. Oczywiście to jest moja opinia ;-;
#6
Ciasteg popieram twoją wypowiedź, jednak proponuje aby ktoś porozmawiał z jego opiekunem przez ts3 lub skype. A sam w wieku 11 lat poprosiłem tatę o 'Miecz Dusz" ;-;
Gracz~Sn1ck


#7
(02-01-2017, 08:47 PM)Ciesteg napisał(a): Moim zdaniem to jest sporo naciągane. Po pierwsze wątpię że to pisała osoba dorosła ze względu że nie pisał polskich znaków, powtarzał wyrazy itp. I autor wątku pisał nazwę "boski róg mocy" a myślę że rodzic nie zwraca uwagi na takie nazwy. Po drugie dawipawi ogarnia chat tak że nie wygląda na ośmioletnie dziecko. Oczywiście to jest moja opinia ;-;
A Banan jak pisze? Z znakami?
Nie każdy ma obowiązek.

Ps.: już za Omexię poproszę nie udzielajcie się skoro nie jesteście zamieszani w sprawę.
@Dawipawi Na serwerze obowiązuje sprawdzanie, czy dana osoba nie ma nielegalnego oprogramowania, które ułatwia grę i to normalne. Widocznie Pana syn nie zauważył wiadomości podanej na czacie przez jednego z moderatorów serwera. Zwykle dają na odpisanie kilka minut. Wystarczy poczekać aż w tym wątku napisze jakiś moderator (są oznaczeni zielonym kolorem na forum i serwerze).

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#8
Heart 
Autora zapraszam na Skype: acetea74 
Niech się do mnie zgłosi, a najlepiej, pierw niech poinformuje mnie na Facebook'u, jeśli jest taka możliwość. Oto link> https://www.facebook.com/Omciaq
#9
A można tez porównać IP z innym forumowiczem który ma 7 lat może maja te same IP?
----------------------------------------------------------------------------------
            Big Grin Daj repkę jeśli pomogłem +1 Cool
#10
Bartix nwm czy ogarnales ale jakby tak bylo to by mial bana na ip a nie za czity

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości