Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Egzey010 Faktów o mnie.
#1
Question 
Kiedyś trzeba było to zrobić.
Czas na fakty o mnie! Standardowo, jeśli się spodobało = rzuć mi reputację Smile
1. Mam na imię Krystian, od tego powstał mój nick czyli TiTek [Obrazek: ju0ktLc.jpg]
2. Jestem na serwerze McSurvi od powstania, na początku pomagałem piorunowi Big Grin A w ekipie byłem najdłużej (aktualnie Omexia) aż od 2014 roku.: https://youtu.be/byUtd5vbHtA <-- Kubeczek.
3. Moim zainteresowaniem jest informatyka, wszelkie programowanie a także grafika.
4. Wiek? Urodziłem się w 2001 roku :v
5. Przy powstaniu byłem w TOP 3 PvP na tym serwerze, przy kolejnych edycjach też, po przejęciu serwera przez Banana w nowej topce też znalazłem swoje miejsce. Czuję, że z tego serwera klepię się najlepiej ale mają to być fakty. Jednak, potrafię jitterclicking, NoHitDelaya.
6. Lubię czytać książki, mój ulubiony pisarz to Robert Muchmore a książka to Czarny Piątek.
7. Mam rodzeństwo a dokładniej młodszą siostrę.
8. Jeżeli to nadal czytasz to prawdopodobnie stolicą Polski nadal jest Warszawa.
9. Zbyt bardzo oferuję swoją pomoc czy rozdawanie rzeczy. Jednak moja cierpliwość potrafi się skończyć :V
10. Bardzo często się tiltuję (nie wiesz co to znaczy to wejdź w to: KLIKNIJ TU i w sumie to normalne.
To byłoby na tyle: KLIKNIJ ABY DAĆ REPKĘ!.

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości