Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lordgangnster18sReputacje
#11
Czy to by była Luga, czy Nysia i tak nikt by nie zaregował. Dostały moda, ale tylko się lenią i piszą z innymi
#12
No a każdy z administracji powie "że w końcu w ogóle nie będzie repek" "nie rozumiecie o co chodzi dawaniu repek" "widzicie tylko negatywne repki" no niestety przykład idzie z góry wy sobie oddajcie repki gracze robią to samo. I nie jest tak że widzimy tylko negatywne repki. Widzimy u niektórych z was same pozytywne problem ze od tych samych osób. Wiec dlaczego nam nie mogą się powtarzać?
#13
xLuga na serwerze powiedziała, że zdecydują czy usuną repki. Przykład idzie z góry.
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet
#14
Nie obchodzi mnie, czy to negatywne, pozytywne, czy nawet neutralne punkty reputacji. Jeśli powód dodania punktu jest bezsensowny, np. "Dla wyrównania", to trzeba zareagować chyba na to, nie?
#15
Heart 
2. Punkty Reputacji powinny być głównie za pomoc, czy konkretne posty.  < Podpunkt dodany do Regulaminu Reputacji. Smile

"Ostatnio dostałem 30% ostrzeżenia za ,,Spam funkcją "Zgłoś"." > Tu niech się wypowie osoba, która nadała karę.


"Administracja, wzór dla graczy, też nie pokazuje dobrego przykładu," > Zauważ kiedy powstał Regulamin, a kiedy zostały nadane te reputacje. Oczywiście Reputacje te, są do usunięcia, ale kiedyś nie było tego Regulaminu, każdy mógł szaleć. 


Dodane podpunkty \/
9. Użytkownik może przyznać jedną reputację, na jedną osobę ze zwykłą treścią innym forumowiczom. 
10. Gdy w punktach reputacji, osoba nadająca będzie się powtarzać, będą one usuwane. (Nie tyczy się reputacji za posty.)



Co do Regulaminu, by przyciągnął większą uwagę, to nie mam pojęcia, specjalnie przypięłam pod "Problemy", bo uważam, że to jeden z najbardziej chodliwych Działów.


Widzicie jakieś Reputacje niezgodne z Regulaminem macie funkcję zgłoś, albo w sumie napiszę wątek i tam będziecie zgłaszać, eh.
#16
Także proszę xLugę aby wypowiedziała się. Wiem, że przeczytała ten wątek jednak pozostawiła go bez odpowiedzi. Chciałbym aby wyjaśniło się bo z tego co można wywnioskować nie można zgłaszać wielu repek bo można dostrzeć ostrzeżenie.
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet
#17
Co xLuga ma powiedziec? Że co że się wymieniała repkami? Ale widzę że modzi baaardzo dużo repek stracili Smile No ale albo każdy albo nikt.
#18
No ale tez uważam ze Repki za jakieś zabawy forumowe są również bez sensu ze na przykład zabawa kto napisze następny i ktos napisze Bastiii a ja mu dam lapke w gore. To tez nic nie wnosi tak sadze jednak wtedy Omexia czy inny moderator by nie robił nic poza przeglądaniem repek. Z reszta polowa repek jest bez sensu. Nie ma Repki ktora by nie zawierala słowa "miła"
#19
Chciałbym wyjaśnić sprawę z nadaniem mi 30% ostrzeżenia, które zostały nadane przez zgłoszenie repek z mojej strony przez moderatora xLugę. Naprawdę jeśli gracz ma za to ostrzeżenia to jaki ma sens ta funkcja?
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet
#20
Zgłosiłeś repki jednego użytkownika z 5-7 razy, zamiast w powodzie zgłoszenia napisać "Proszę sprawdzić inne jego repki." A zgłoszeń z Twojej strony repek było z 10. Także zamiast zgłosić 3-4 użytkowników 3-4 razami to zgłosiłes 3-4 użytkowników z 10 razy.
[Obrazek: qgj0tdY.gif]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości