Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
C0RBIC0RBI się Wita :D
#1
Strzałeczka Kochani!

Mam na imię Paweł i jestem nieco stary jak na tą gierkę, bo liczę sobie prawie 21lat.

Mieszkam na Śląsku w okolicach Częstochowy.

Swoją zabawę z minecraftem rozpocząłem jeszcze za czasów ALFY, ale nie trwała ona długo... raptem kilka dni Smile

teraz zamierzam wrócić do gry stawiając przed sobą nowy cel jakim jest nagrywanie dla Was na YouTube
Tutaj dodaję Wam jeszcze odnośnik do jedynego (na tą chwilę) filmu z MC na moim kanale: Click Here! Smile
Jestem świadom, że daleko mi do YouTuber'a, ale mam nadzieję iż swoją małą twórczością trafie do jakiejś garstki osób.
Jeżeli macie zamiar zajrzeć na mój kanał to proszę Was bardzo o zostawienie jakiegoś śladu po sobie


Wasza opinia jest dla mnie bardzo ważna!
Mile widziane komentarze oraz oceny, a jeżeli filmik z MC lub inne Wam się spodobają to zasubskrybujcie mój kanał!
z góry dziękuję i życzę Wam udanych i pogodnych Świąt oraz, szczęśliwego Nowego Roku!
#2
Witaj na naszym forum oraz i chyba serwerze, i zostań z nami na dłuższy czas. Wink


Jaka nazwa kanału?
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]
#3
C0RBI Smile

Wpadnę do Was w wolnym czasie, teraz poznaję Minecrafta po tych całych aktualizacjach jest to dla mnie nowa gra Big Grin

proszę zrozumcie, że multiplayer to będzie dla mnie kolejna zagadka do rozwiązania
dlatego też chwilowo zostanę przy singleplayerze.
#4
Witaj!

Mam nadzieję, że będziesz aktywny na forum : )
Gentleman will walk, but never run.
#5
@kubbas007
i ja również mam taką nadzieję.
Lubię mieć kontakt z ludźmi na forach, często panuje na nich dobra atmosfera jeżeli jest ktoś kto o nie dba. Smile
#6
Witaj!
Cieszę się, że dołączył do forum kolejny aktywny użytkownik szczególnie, że jest to rzadkość :c

#7
@0_0
mnie cieszy fakt, że mi odpisujecie Smile widzę aktywność na forum nie jest aż taka zła ^.^
#8
Swoją drogą, wszelkie pytania dotyczące forum możesz mi zadać w prywatnej wiadomości, lub po prostu w tym wątku Smile
By wysłać mi prywatną wiadmość kliknij w mój profil, wejdż w zakładkę kontakty, a następnie wyślij wiadomość.

Choć myślę, że nie będzie to pewnie konieczne bo z tego co widać jesteś w miarę ogarnięty, ale w razie w możesz spytać (sam obczajałem to forum trzy tygodnie).

#9
To ja też witam
Ps. Wesołego karpia na święta

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
#10
@_szumielxd_
Wzajemnie szmielu Tongue


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości