Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
x_Pokemon_xNa anihilacji pojawiło się dużo cheaterów
#1
Ostatnio na trybie anihilacji pojawiło się dużo cheaterów przez te ostatnie dni co strasznie uprzykrza grę zespołową Sad

są tacy ludzie co używają speedmine i w jednej sekundzie rozwalają nexy.....

dużo killaur się namnożyło :-(

Prosze o zrobienie coś z tym jak by było można ... ale jeśli nie dacie rady to zrozumiem :-( bo wiem ,że nie można siedzieć znowu przed kompem 24/7


Pozdrawiam Całą Administracje Serwera McSurvi.PL

Dziekuję Za Przeczytanie.
Odpowiedz
#2
Dokładnie, ostatnio bardzo mało moderatorów jest na anihilacji a cheaterów coraz więcej. Zapytałam się Jr.Moda Nystki czemu nikt nic z tym nie robi odpowiedziała że mamy sami zgłaszać bo są też inne tryby. Rozumiem, ale zgłaszanie poprzez forum mało daje ponieważ i tak tworzą nadmierne multikonta.  
Odpowiedz
#3
Tak,to prawda dużo cheaterów pojawiło sie w ostatnich czasach,uprzykrza to gre.Ostatnio tak sie wnerwilem ze zmieniłem tryb na GTA... Ta gra nie ma najwiekszego sensu,prosze również o jakieś zastosowanie..
Odpowiedz
#4
Sprawdzam i banuję na bieżąco. Gracze też zgłaszają.
Z resztą nic mi nie wiadomo.


Odpowiedz
#5
Wtrącę się, ostatnio mam bardzo mało czasu na sprawdzanie, a że moje sprawdzanie trwa z 30 minut to sprawdzanie dwóch graczy zajmuje mi około godziny. A też jak zgłosicie na forum korona z głowy wam nie spadnie.

P.S. lopkuijj jestem moderatorem.
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]
Odpowiedz
#6
Niestety niektórzy nie mają jak zgłaszać na forum bo jak nagrywają to mają po 20 fps i nic nie widać na nagraniu :/
Ja tak mam. Faktycznie administracja nie ma możliwości banować wszystkich (chociaż Chuck sprawdza zawsze gdy się go o to poprosi) ale np Nystka jak jest na Anni to albo afk albo nie ma czasu. Chyba że sprawdza na msg, jak tak to przepraszam *.*
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości