Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
xMonKeeYJak my kumple! :D
#1
Jestem Szymon mam 13l. i mam #Okulary, #Okularnik!
Interesuje się : Sportem piłką nożna, ręczną, e-sportem i informatyką.
Nie lubie : Zaproszeń na Fb od nieznajomych xD, Powiadomień z GG i zimy.
Jestem spokojny, ogarnięty, kulturalny, czasami śmieszny (gdy powiem dowcip o blondynce z rudymi włosami).

Lubię poznawać nowe znajomości i się nie spinam.
#2
Witam, jestem Mateusz, mam 15 lat i urodziłem się w Olsztynie, jednak aktualnie od 9 lat mieszkam w Gdańsku.

Moje zainteresowania: Piłka nożna, Hokej, Koszykówka, Siatkówka, Podnoszenie ciężarów, montowanie filmów i pisanie wirusów/programów.

Czego nie lubię? Gdy ktoś wytyka mi błąd milion razy, gdy ktoś jest w stosunku do mnie chamski, ogólnie jest wiele rzeczy jeszcze, ale to takie na spontanie :p

Lubię poznawać nowe osoby, lubię bardzo pomagać jak i darzyć szacunkiem oraz zaufaniem osoby, które na to zasłużyły, lubię lato, gdyż wtedy są moje urodziny i fajnie pochodzić na plażę .
Pozdrawiam.
#3
Wszyscy to wszyscy :v
Jestem Krystian 15 lat (w starym moim podaniu można to sprawdzić, jak je pisałem miałem 14)
Interesuję się: Komputer, Komputer, Gry, Informatyka i E-Sport (na którym obecnie zarabiam (turnieje Go4LoL czy ESLe).
Nie lubię: Mówienia, że moje poglądy są złe i trzeba je zmienić :v
No cóż, kocham czarny humor i to taki hard, mam swoje poglądy i znajdzie się zawsze jakiś debil, który próbuję mnie przestawić na inną stronę.
Lubię: Łamać hasła, ogólnie sobie chodzę po forum antichat (Rosja (RU)) :v włamania na konta, które są obecnie proste (metody słownikowe czy BruteF), ogólnie idę w stronę przyjaznego hackingu Smile Nie jestem typowym hackerem bonzo ale po każdym włamie na konto czy to premki czy origin/steamlol robię sobie zdjęcie z środkowym paluszkiem i fotą konta (jak zdjęcie niżej) :V jednak włamy są kiedy ktoś mnie oszuka i w sumie odzyskałem tym dużo rzeczy.
[Obrazek: 3ca538efd8397cd97131bcec5ff2bca7.jpg]

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#4
Niech już będzie, też się przedstawię ;_;

Mam na imię Kacper, mam 13 lat - urodziłem się w mieście o nazwie Krotoszyn, które obecnie zamieszkuję.

Moje zainteresowania: rysowanie, projektowanie, szkicowanie, malowanie (ogólnie wszystko do czego są potrzebne ołówki i pędzle (xd)) a także piłka nożna. Nie wiem czy można to nazwać zainteresowaniem, ale pasjonuję się też expolaracją starych i opusczonych miejsc takich jak fabryki, hangary, opuszczone domy, przedwojenne wodociagi i bunkry. Robię to razem z moją grupą, która liczy 4 członków (w tym Ja), jesteśmy także wyposażeni w odpowiedni do tego sprzęt.

Nie lubię: Szpinaku?

Lubię poznawać nowe znajomości, rysować najróżniejsze rzeczy, a najczęściej przysnąć sarkazmem.

Pozdrawiam Smile



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości