Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
xFail1337Reputacja gracza Snick
#11
Oczywiście, że wulgaryzmy może inna osoba zgłosić ale reputacje i bany to sprawy indywidualne i to od tej osoby, która ma tą repke zależy co zdecyduje. Nie możesz tego załatwić na forum a na serwerze? Podaj powód bo jakoś żaden mi nie przyhodzi na myśl. Uszanować twoje słowa? Naprawdę? Ty widziałeś co tam pisałeś? Zlekceważyłeś sprawę i tyle
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet
#12
Nie mam zamiaru mówić o moim życiu prywatnym :> Ja uszanowałem że nie możesz na serwerze... Żałosne jest ze toczysz dalej ten temat... Napisałem ci już na PW :p Czytałeś wgl wypowiedź Snicka?
[Obrazek: tenor.gif]
You can't see me
#13
Nie możesz na forum a piszesz logiczne. Poza tym rozmawiałem już z snickiem dawno bo 12.12 na priv i usunąłem mu repki a on pogodził się jakby ze mną a ss były naprawdę już dawno zrobione. Oczywiście mogę tu przesłać zdjęcia, na których rozmawiam z snickiem na priv właśnie 12.12 i jakoś nie kazał mi tych innych więc to ty zaczełeś afere. Jeśli chcesz ss to mów.
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet
#14
Napisałeś, że usunąłeś reputację.
Jednak tego nie zrobiłeś, także umowa nie ważna ;-;
Gracz~Sn1ck


#15
Usunąłem ostatnią repkę, a nie wszystkie, jeśli miałeś zażalenia mogłeś napisać na priv. Jeśli tak bardzo ci na tym zależy to mogę je usunąć ale wole, żebyś na przyszły czas pisał na priv a nie robił z tego jakieś tragedii na forum, bo tylko je zaśmiecasz a jakoś widziałeś możemy się dogadać.
EDIT: ''O czym tu gadać? Repki, jak chcesz mogę usunąć, ale proszę, abyś nie pisał nic w stylu 'FK trzymają się razem''.'' Zbytnio o repkach nie było.
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet
#16
Lord można złożyć skargę na repki jak i na gracza. To że reputacje są u Snickersa to nie oznacza to że nie może tego zgłosić ktoś inny, to jest jak z pozytywnymi, jak ktoś da komuś repkę pozytywną z komentarzem "misia <3" to można ją zgłosić iż jest nie odpowiednia a właściciel który otrzymał tą repkę wątpię aby to zgłosił iż jest to tylko powiększenie jego reputacji.
A na ss które podesłał to ja sama bym się nie dziwiła skąd takie repki są, a u ciebie Lord chcąc nie chcąc twoje ocenianie wygląda mniej więcej na takiej podstawie że jak ktoś ci da złą repkę to ty się odwdzięczasz nawet nie przemyślając do końca powodu - bynajmniej tak to wygląda bo prawie wszystkie osoby które dały ci (-) mają ją również od ciebie po tym jak oni ci dali.
W ss zauważyłam również takie (mym zdaniem) głupie zdania jak "dziecko" no każdy ma nick po to by mieć jak pisać na tą osobę, nie musisz od dzieci nazywać bo w gruncie rzeczy sam nim jesteś/byłeś (nie wnikam).
Oraz proszę nie bierzcie tych reputacji tak na poważnie bo zostaną w końcu usunięte jak tak ma to wyglądać bo mym zdaniem obydwoje nie potraficie z nich korzystać, wykorzystujecie je na dokuczenie sobie.
Mam nadzieję że zostanie wprowadzony limit repek od jednej osoby i skończy się to.
Reputacje nie zostaną usunięte, jeżeli chcecie wyjaśniać dalej tą sprawę to na pw proszę.
Zamykam.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości