Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MisiaczkowataPropozycje ulepszenia serwera
#1
Witam, Misiaczkowata z tej strony ;3
Dzisiaj piszę z pewnymi pomysłami na udoskonalenie naszego kochanego freebuild. Jak pewnie wiecie freebuild jest świetnym serwerem, niektórzy z was(i ja ;3) siedzą na nim do późnych godzin. Nie okłamujmy się, mcsurvi jest zaje*iste ale potrzeba by wprowadzić kilka zmian.

Zmiana 1. Reset surowcowej-Argumenty: potrzeba materiałów, jeśli ich zabraknie co będziemy musieli zrobić? Jeśli administracja się nie zgadza zawsze można wprowadzić losowy teleport na #surowcowej ale pierwsza opcja jest chyba lepsza.
Zmiana 2. Powiększenie działek- Wiem, że dla niektórych 32x32 to jest dużo, sama nie potrzebuję dużo na działkę. Lecz też, żeby działki jakoś lepiej wyglądały należało by je jakoś przyozdobić. Niestety tak się nie da z powodu braku miejsca. Niektórzy budują sobie takie wielkie domy, że na nic innego nie starcza.
Zmiana 3. Kopalnia i Tartak- Według mnie dobrze by było gdyby w kopalni można było pozbyć się kwarcu a w tartaku stone'a. Zamiast umieszczania kwarcu na /warp kopalnia nie lepiej otworzyć /warp nether? W tartaku zamiast stone'a można dać inne gatunki drewna. Kto by to widział,żeby górnik się w tartaku kilofem bawił?
Zmiana 4. Wprowadzenie obowiązkowego tutoriala na serwerze- Polegało by to na tym,że osoby rejestrujące się po raz pierwszy przechodzą przez korytarz podstaw, można by tam zrobić wszystkie ważne komendy, jak coś zrobić, skąd zdobyć? Na serwerze w ciągu 5 minut powstają pytania:"Skąd wode wziąść?","A jak zrobić wysepke?". Naprawdę takie pytania nie sprzyjają rozgrywce tylko wręcz chce się wyjść z serwera.
Zmiana 5. Nowa edycja- podsumowując moje propozycje nowa edycja to coś czego potrzebuje fb. Oprócz moich propozycji zbierze się jeszcze  10 razy tyle do potęgi 12.
A wy jakie macie propozycje? Może macie inne opinie? Napiszcie w komentarzu ;3 Całuski,Misia :*
PS Sprzedam opla! przebieg do uzgodnienia!
#2
na 1 ,3  się z tobą zgodzę ale z resztą to na pewno nie chociaż 4 może być , przydało by się jeszcze do vipa dni gratisowe tak z 7 dni max. Tongue 

Ps.miłego dnia życzę. 
[Obrazek: tumblr_mrbbarMy8M1s5aiojo1_500.gif]Piwo to dowód na to, że Bóg nas kocha i chce byśmy byli szczęśliwi. 
#3
Tak więc wyrażę swoje zdanie na ten temat.
1. Hmm tutaj z jednej strony jestem na tak a z drugiej na nie. Fajnie by było odświeżyć ten tryb a z drugiej strony, jeśli poświęcisz te 15 minut na pójście przed siebie to jest tam dużo terenów na których nikt nie był, więc wystarczy godzina i surowców się uzbiera. Nie popieram losowego jest to normalny survival a nie żaden easyhc. Naprawdę nie trzeba dużo także daje neutrala.
2. Jestem na nie, domu nie trzeba mieć dużego bo zazwyczaj magazyny ludzie budują pod ziemią więc tą propozycje odrzućmy, a jeśli tak bardzo kogoś kusi to może sobie zakupić vip'a ma wtedy bodajże 3-4 działki, może robić co chce + wpływa na korzyść i serwer zarabia.
3. Tu natomiast mógłby zostać sam dąb bo będzie to już wystarczające tylko tyle żeby się pozbyć tego kamienia.
4. Pisze się ''wziąć'' ale mało istotne. Jestem na nie bo komu by się chciało czytać, połowa i tak by przeszła po prostu na serwer. Ale trzeba mieć wyrozumiałości, także nawet jeśliby było takie coś to i tak zadawaliby te pytania, bo są to dzieci (oczywiście nie ma to na celu urażenia kogoś miałam na myśli, że ciągle o coś będą pytać i się to nie zmieni). Więc co do tego pomysłu nie jestem przekonana. A na serwerze zawsze ktoś miły się znajdzie, który pomoże danemu nowicjuszowi. Tylko po wpisaniu /spawn na prawo jest napisane na tabliczkach jak tworzyć działkę a również jest komenda /pomoc. Tam powinno być wszystko wyjaśnione.
5. Tutaj absolutnie nie założę się, że pojawiałby się bulwersy, dużo ludzi przyłożyło całe swe serducho aby grało im się jak najlepiej, więc ta propozycja jest przeze mnie całkowicie odrzucona.
Smile
[Obrazek: Iu3bIy.png]
#4
Chciałabym dodać,że mapa surowcowa ma 8kx8k kratek i to jest jak dla mnie zbyt mało.
Wiem,że zrobienie mapy surowcowej i zajmowanie się sprawami serwera to ciężka sprawa ale wartałoby się tym zająć.

~Misia
#5
Lea ja to napisałam specjalnie.... To było zacytowanie tego jak gracze piszą pytania....
#6
Surowcowa jest za mała? To już szukanie dziury w całym
#7
Surowcowa jest zbyt mała?! Przecież to już jest przesada jeśli poświęci się dobry kwadrans na te wycieczke to znajdzie się mnóstwo terenu dla gracza.
#8
Heart 
Stary wątek. 

//Zamykam


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości