Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MinekoksuCheater ( kolejny ;-; )
#1
MinekosuPRO
Skyblock 2
Niedziela
Cheater na pvp
Jego nick - zxupiol8
Aura fly autolog i knock , na filmie na pewno widać aurę i knocka , Link do filmu poniżej. I proszę o zwrot 3 setów 4/3 20 koxów i 3 mieczy 5/3/2/2 bo je przez niego straciliśmy.

Pozdrawiam Mine , łowca cheaterów Wink

https://www.youtube.com/watch?v=vGjYZo5m...e=youtu.be

+ z ostatniej chwili , przekupuje graczy żeby nie dostał bana , daję screena Wink


Załączone pliki Obrazki
   
#2
Gracz ukarany banem, ale z tymi itami... Jakim cudem miałeś przy sobie 3 sety 4/3, 3 miecze 5/3/2/2, 20 koksów? Z takim ekwipunkiem to nawet trafiając na cheatera ciężko zginąć. Masz jakiś dowód?
#3
(23-03-2015, 11:28 AM)gosiiia napisał(a): Gracz ukarany banem, ale z tymi itami... Jakim cudem miałeś przy sobie 3 sety 4/3, 3 miecze 5/3/2/2, 20 koksów? Z takim ekwipunkiem to nawet trafiając na cheatera ciężko zginąć. Masz jakiś dowód?

Znaczy że takie itemy mieliśmy to da się potwierdzić , na skyblockach i waterze to mamy tego pełno ale nie ja miałem je przy sobie. Ja koksu332 i Budzian go zaatakowliśmy w tych rzeczach ale on oczywiście na cheatach nas wszystkich zjechał.

i ps łatwo zginąc bo jak się walczy w takich setach to cheatera sie poznaje dopiero jak Ci się rozwali cały set a jemu nic , więc łatwo zginąć ;-;
#4
Sprawa wyjaśniona. Zamykam.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości