Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
krzyklacz999Multi konta
#1
Shixin i Elsa12 to jedno i to samo konto (screena nie mam bo nwm jak mam go zrobic ) ale nie dość że multi konta to jeszcze włamywaczka bo nie raz padam ofiarą a potem mi pisze na skype i co fajną masz działke zazdroszcze Prosze o zbanowanie na pożądną date i nie raz tak jest że mam czyszczoną działke Zgłaszam to Pod nickiem Sm0gi
#2
ej no co to za durne zeczy dostałem bana za multy konto
#3
(22-03-2015, 05:21 PM)krzyklacz999 napisał(a): Shixin i Elsa12 to jedno i to samo konto (screena nie mam bo nwm jak mam go zrobic ) ale nie dość że multi konta to jeszcze włamywaczka bo nie raz padam ofiarą a potem mi pisze na skype i co fajną masz działke zazdroszcze Prosze o zbanowanie na pożądną date i nie raz tak jest że mam czyszczoną działke Zgłaszam to Pod nickiem Sm0gi

Gracza Elsa12 nie wyszukuje na serwerze, więc trudno mówić o multikoncie, skoro gracz gra tylko na koncie shixin. A co do włamywania się - ktoś oprócz ciebie zna twoje hasło? Może jest zbyt proste do odgadnięcia? W logowalni tuż po zalogowaniu można zmienić hasło. Wystarczy wpisać /changepassword stare nowe .
#4
(26-03-2015, 04:22 PM)sawikmaks napisał(a): ej no co to za durne zeczy dostałem bana za multy konto

Na serwerze nie masz bana. Jaki komunikat dostajesz, kiedy próbujesz się zalogować?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości