Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MrGytaSkarga [nalagx35] /Unban MrGyta
#1
Godzina data: dziś ok 13:50
Tryb na którym się to wydarzyło: Annihilacja #1
Opis sytuacji: Moderatorka Nalagx35 postanowiła mnie sprawdzić. Ok. Podczas sprawdzania dostałem bana za to że napisałem że zakładam skypa chociaż miałem już założonego i że podczas tego czasu mogłem usunąć wszystkie foldery z cheatami. Otóż napisałem tak bo nie jestem zorientowany w skype ani nawet w minecraft i nie mogłem znaleźć zaproszenia nali a ona coraz mocniej mnie ponaglała i bałem się że za chwilę dostanę bana. I tak dostałem bana za oszustwo ''wielce szanownej, jaśnie wielmożnej, miłościwie nam panującej i władającej tfu administracji'' Poza tym jak mogę usunąć plik który jest otwarty w innym programie. Nie da się podczas pracy minecrafta usuwać kluczowych dla niego plików. Poza tym ja nawet nie wiem gdzie jest minecraft i jak to zrobić kuzyn mi go zakładał.
Patrzyłem po forum widzę że to nie pierwszy przypadek niekompetencji tego moderatora. No ale cóż ja szary gracz który jest traktowany jak smieć mogę zrobić. Oczywiście cheatów nie miałem. Żądam unbana i pouczenia bądź pociagniecia tego moderatora w jakiś sposób do odpowiedzialności.
Miłego dnia MrGyta.
#2
Masz jakiś dowód na to?
#3
Dowód dowód?
Nie rozśmieszaj mnie i nie bron jej tak. Zanim ja bym sciągnął coś do nagrywania i ogarnął to to zdążyłbym dostać bana 30 razy, pozatym później oczywiście dostałbym bana za nagrywanie. MODERACJA NIE POZWALA NA ZBIERANIE DOWODÓW NA JEJ EWENTUALNĄ NIEKOMPETENCJE!!!!!
I nie rozśmieszaj mnie pisząc jak w poprzedniej skardze na nale że bez dowodów nic nie zrobię. Ja tamtego człowieka doskonale rozumię.
Poza tym przeczytaj sobie regulamin tego działu gościu nie możesz się tu wypowiadać, nie jesteś bezpośrednio powiązany ze skargą.
#4
Ale jaki był problem w tym abym ja podała ci mojego skype? mogłeś napisać "Nalagx35 a mogę to ja cię dodać? bo sam nie mogę się zorientował w skype" to bym ci może jakoś pomogła, może zaproponowałabym ci sprawdzanie na teamspeak. Co ja czytam w myślach? Ale nieee.. Po co. Lepiej wyłudzić czas kłamstwem, nie żartuj sobie.
"I tak dostałem bana za oszustwo ''wielce szanownej, jaśnie wielmożnej, miłościwie nam panującej i władającej tfu administracji" władającej administracji miłościwie itp.. Nie wiem co to ma być, normalna administracja a nie jakaś wielce szanowna bo nie jesteśmy nikim wielkim żeby nas tak nazywano.
". No ale cóż ja szary gracz który jest traktowany jak smieć mogę zrobić" jaki śmieć? nikt nikogo tak nie nazywa i nie traktuje.
Jak dla mnie ban słuszny.
#5
No i co by mi dał ten czas powiedz mi? żeby usunąć folder z cheatami musiałbym po pierwsze wiedzieć gdzie jest minecraft po drugie go wyłaczyć co równa się lognięciu.
#6
Czas do podania i zaproszenia jest określony. Dała ci tyle czasu ile dała, minął i zbanowała.
[Obrazek: qgj0tdY.gif]
#7
Czytaj ze zrozumieniem nie minął. Dała mi bana jak stwierdziła że dawno założyłem skypa co to ma do tego czy mam cheaty czy nie?
#8
Czas minął i wymusiłeś dodatkowy kłamstwem zamiast o niego poprosić.
#9
Jak to minął przecież zaczęliśmy rozmawiać na skype. Do sprawdzania przystapiłem.
#10
Tak, ale na dodanie mnie miałeś 2 minuty a ci to zajęło...
Czekaj niech sprawdzę.
[13:42:43] [Client thread/INFO]: [CHAT] (All) [Lobby] nalagx35: MrGyta zostajesz sprawdzany podaj skype 2 minuty logout = ban
[13:46:51] [Client thread/INFO]: [CHAT] MrGyta whispers marcin..... dalej nie podam bo to jego prywatny skype.
4 minuty, mogłeś po prostu o nie poprosić. A w ogóle, nie wiem czy uruchamianie skype trwa 4 minuty.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości