Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alfinek[SKARGA] Nalagx35
#1
Mój Nick: AlffinFiefiurka
Nick Oskarżonego: Nalagx35 (użytkownik z administracji)
Powód: Niesprawiedliwe zachowanie.
Tryb, na którym to się wydarzyło: Creative 3 (China)
Godzina, data: 22:58 10.12.2016
Krótki opis sytuacji: Dowodu w postaci screena itp. nie posiadam. Lecz zdarzyło się to na Evencie Kalambury.

Gdy Nalagx35 napisała, kto chce nastepny budować, napisałem pierwszy (nie raz ok.3-4razy). Tak wiem kłócić się o Event, jest to dziwne.
Lecz chodzi tu o niesprawiedliwe zachowanie. Jak napisałem powyżej, jako pierwszy od razu po Nalagx35 napisałem, lecz ona wybierała inną osobę. Zrobiło mi się przykro, iż poczułem się ignorowany. Lecz potem pod koniec przy ostatnim lub przed ostatnim wybieraniu Nalagx35 napisała mi, że ja już budowałem. Chciałbym dopisać, że ja dotychczas nie budowałem. Wygrałem jedną kategorię. I tylko tyle

Z wyrazami szacunku AlffinFiefiurka
#2
Bez dowodu nic nie udowodnisz.
#3
Na początku wybierałam vipów a następnie osoby które nie miały vipów i najbardziej chciały (pisanie na pw itp), z racji że twój nick mi się już kojarzył to z tego powodu cię nie wybierałam, ale cóż. Nie tylko ty chciałeś, dużo osób chciało także starałam się to robić jak najszybciej. 9/10 osób też nie budowało, i co teraz? każdy ma pisać skargę?
Eventy jeszcze nie raz będą, zdążysz wziąć udział, w sumie.. Skoro są skargi bo źle wybieram podczas eventów itp, skoro są takie problemy to może faktycznie już ich nie będzie.
#4
Nala nie potrafi nic robić, a jest na randze Moderator, przyzwyczaj się że te zwierzęta będa niesprawiedliwie oceniali innych gracy Smile)
#5
@up Jakie zwierzęta? To, że pierwszy napisał "Ja" nie znaczy, że ma wybrać akurat jego. To nie jest "kto pierwszy ten lepszy", tylko to, że piszą osoby chętne, a te które napisały to z nich wybiera losowo. Nie chcecie tego eventu, to go nie będzie. Możemy robić inne eventy, np. Ox, w którym nie będzie "Byłem pierwszy" tyko ten, kto wie jak najwięcej.
[Obrazek: qgj0tdY.gif]
#6
Brak aktywności.
//Zamykam.
[Obrazek: qgj0tdY.gif]
#7
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=4GHV]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!

[Obrazek: qgj0tdY.gif]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości