Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TiramisowskyySkarga na {SweetOlaciek} czy jakos tam :P
#1
Photo 
Chciałbym złożyć skargę na SweetOlaciek... Podczas gdy byłem na PvP Z Poltergeist  zabiliśmy ją gdyż było to PvP Ta "zaczeła" nw jak to sie pisze wybacz. Zaczeła na mnie pluć słowami,takimi jak... nie umiem wstawiać ss ale zacytuje Tongue  Taakk. napewno cweluu. w odpowiedzi dostała Mam nawet swoją firmę Pozdro xD  "twoja firma to "idź stąd bo jestem debilem"" w odpowiedzi dostała "Malarska tapeciarską" odpowiedziała mi że ja z moim skinem wyglądam jak biedak i że ma 2 lepsze konto i idzie.mam nadzieje że zostanie Ukarana Sad


Załączone pliki Obrazki
       
#2
(08-12-2016, 07:18 PM)Tiramisowskyy napisał(a): Chciałbym złożyć skargę na SweetOlaciek... Podczas gdy byłem na PvP Z Poltergeist  zabiliśmy ją gdyż było to PvP Ta "zaczeła" nw jak to sie pisze wybacz. Zaczeła na mnie pluć słowami,takimi jak... nie umiem wstawiać ss ale zacytuje Tongue  Taakk. napewno cweluu. w odpowiedzi dostała Mam nawet swoją firmę Pozdro xD  "twoja firma to "idź stąd bo jestem debilem"" w odpowiedzi dostała "Malarska tapeciarską" odpowiedziała mi że ja z moim skinem wyglądam jak biedak i że ma 2 lepsze konto i idzie.mam nadzieje że zostanie Ukarana Sad


Załączone pliki Obrazki
   
#3
(08-12-2016, 07:18 PM)Tiramisowskyy napisał(a): Chciałbym złożyć skargę na SweetOlaciek... Podczas gdy byłem na PvP Z Poltergeist  zabiliśmy ją gdyż było to PvP Ta "zaczeła" nw jak to sie pisze wybacz. Zaczeła na mnie pluć słowami,takimi jak... nie umiem wstawiać ss ale zacytuje Tongue  Taakk. napewno cweluu. w odpowiedzi dostała Mam nawet swoją firmę Pozdro xD  "twoja firma to "idź stąd bo jestem debilem"" w odpowiedzi dostała "Malarska tapeciarską" odpowiedziała mi że ja z moim skinem wyglądam jak biedak i że ma 2 lepsze konto i idzie.mam nadzieje że zostanie Ukarana Sad


Załączone pliki Obrazki
       
#4
Drogi użytkowniku!
Dziękujemy za zgłoszenie. Gracz, został ukarany zgodnie z taryfikatorem kar.

Pozdrawia,
ekipa McSurvi.pl




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości