Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lopkuijjUNBAN
#1
Cześć, chciałabym wyjaśnić sprawę z moim banem (perm). Dostałam go za "udostępnianie danych osobowych" Na celu miałam wypowiedzenie imienia i nazwiska jednego bohatera z lektury "Szatan z siódmej klasy" . Wiem że niektórzy myślą że istnieją ludzie o takim imieniu oraz nazwisku no ale bez przesady niedługo za Harry Pottera będą bany. Chciałabym również powiedzieć że w tym samym czasie grali ze mną Omexia i Chuck. Moderator Chuck nawet rozmawiał ze mną na temat tej książki i właśnie wtedy powiedziałam imię i nazwisko bohatera książki, ponieważ się pytał. Bana nie dostałam chociaż na trybie było 2 adminów/moderatorów. Chciałabym dostać unbana ponieważ według mnie żadnych danych osobowych celowo nie podałam. Mam nadzieję o szybkie rozwiązanie się sytuacji i wypowiedź ze strony moderatora który potwierdzi że rozmawiał ze mną na temat książki. Startowałam również do rekrutacji na jr. moderatora i przez "niewłaściwe zbanowanie" (według mnie) pewnie nie będe miała szans.
#2
Jestem za UnBanem,to nie jej wina że powiedziala imie i nazwisko pisarza,i ze ktoś sie tak nazywa.Administracja powinna troche bardziej pomyśleć nadtym co robi

Pzdr
Inkuś aka Pasztecik ;D
#3
@up
To nie jest żaden idol czy mam talent żeby pisać "jestem za ub". Tym bardziej że nawet nie masz zielonego pojęcia jak wyglądała sytuacja.
Odpowiedź będzie udzielona przez osobę która banowała.
#4
Cóż, ban od osoby, z którą jak pisałaś rozmawiałaś: "Moderator Chuck nawet rozmawiał ze mną na temat tej książki i właśnie wtedy powiedziałam imię i nazwisko bohatera książki, ponieważ się pytał. "
Czekamy na wypowiedź Chucka.
[Obrazek: qgj0tdY.gif]
#5
Byłem w minecraftcie , ale sprawdzałem typa. Pisałem z Omexią to fakt.
Potem na ts czy w minecraft napisala do mnie 1julia1 i wyslala link z danymi.
Ktos moze miec na tak na nazwisko , więc potraktowalem to jako udostępnianie.
Bana dostałac , choc zaraz go sciagne. Następnym razem nie pisz nazwisk innych osób,
bo ktos z admnistracji tez potraktuje to jako udostępnianie danych.

1julia1 ma dowód , więc moze pokazac.




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości