Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nala5333Vip nie przyszedł a z konta mi zabrało kase!!!!
#1
Wysłałam se vip na 10 dni no i wysyłam wszystko cacy server uruchomiony i wysłałam patrze pisze dodano vip do konta nala5333 ok, kliknęłam powrót wchodzę na server a tu nie masz do tego dostępu... pisze na czacie nic nie mam vipa patrze na komórkę a tu 3 zł z 10 !!!!! .... dobra odsiwierzam wchodzę jeszcze raz i nic!!!!
#2
Chaotyczny tekst, musiałem przeczytać 3 razy żeby zrozumieć o co chodzi.
Czy aby na pewno nie pomylilaś się przy wpisywaniu nicku?

Kontynuując, na jaki serwer kupiłaš vipa?
#3
Podaj nick i serwer na którym zakupiono usługę. Rozumiem, że kod otrzymałaś i wprowadziłaś go na stronie?
#4
(21-03-2015, 02:19 PM)gosiiia napisał(a): Podaj nick i serwer na którym zakupiono usługę. Rozumiem, że kod otrzymałaś i wprowadziłaś go na stronie?

tak wszystko zrobilam moj nick to : nala5333 i na server mcsurvi.pl

(21-03-2015, 01:51 PM)Szokoladoho napisał(a): Chaotyczny tekst, musiałem przeczytać 3 razy żeby zrozumieć o co chodzi.
Czy aby na pewno nie pomylilaś się przy wpisywaniu nicku?

Kontynuując, na jaki serwer kupiłaš vipa?

pewnie sam bys sie zdenerwowal gdybys wydal na cos kase i nic bys z tego nie dostal!
#5
Nala, ale na jaki serwer? Pvp, creative?
#6
(21-03-2015, 07:44 PM)Szokoladoho napisał(a): Nala, ale na jaki serwer? Pvp, creative?
pvp
#7
Owszem kupiłaś VIP-a, ale na serwer Skywars Noob. Przeniesiemy ci go na PVP, ale następnym razem musisz dokładnie sprawdzać, co kupujesz i na jakim serwerze.

Wątek zamykam.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości