Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
leon45Wojownicy dusz 2,1 i kilka bugow
#1
witam chcialbym powiedziec o wojownicy dusz 2
1.On nie dziala
2. Nie rozumie troche graczy bo dlaczego oni graja na wojownicy dusz 1 jak tam jest stara ekonomia a na wojownicy dusz 2 jest duzo fajnych map szybciej sie expi nie ma za duzo bugow albo zrobcie wojownicy dusz 1 z ta nowa ekonomia
3. na wojownicy dusz 1 czasem jak kopie np zelazo czy drewno to jak wykopie to nie da sie wykopac i cza jeszcze raz to troche wkurza naprawcie tego buga
4.na wojownicy dusz 1 mam buga bo ja np nwm czy inni tez nie moge otworzyc skrzyni dusz bo ja nie moge akurat chce zeby jakis moderator mi to naprawil i
5. dlaczego wojownicy dusz na mcsurvi sie nazywa anihilinacja a nie wojownicy dusz P: tak z ciekawosci
#2
(05-12-2016, 06:10 PM)leon45 napisał(a): witam chcialbym powiedziec o wojownicy dusz 2
1.On nie dziala
2. Nie rozumie troche graczy bo dlaczego oni graja na wojownicy dusz  1 jak  tam jest stara ekonomia a na wojownicy dusz 2 jest duzo fajnych map szybciej sie expi nie ma za duzo bugow albo zrobcie wojownicy dusz 1 z ta nowa ekonomia
3. na wojownicy dusz 1 czasem jak kopie np zelazo czy drewno to jak wykopie to nie da sie wykopac i cza jeszcze raz to troche wkurza naprawcie tego buga
4.na wojownicy dusz 1 mam buga bo ja np nwm czy inni tez nie moge otworzyc skrzyni dusz bo ja nie moge akurat chce zeby jakis moderator mi to naprawil i
5. dlaczego wojownicy dusz na mcsurvi sie nazywa anihilinacja a nie wojownicy dusz P: tak z ciekawosci

Większość graczy gra na WD1, ponieważ lubią te mapy, a po za tym na WD2 jest pare map, które są zniszczone (wiem, podałeś to u góry w swoim wątku). To już wybór należy do graczy, gdzie i na jakiej mapie chcą grać, a jeżeli na WD2 nie macie sobie pograć na innych mapach, to zapraszam na inne sieci serwerów, m.in: Mineserwer.pl, Minefox.pl, tam są te mapy, które właśnie znajdują się u nas na WD2 na serwerze mcsurvi.pl na trybie anihilacja.

Pozdro,
Ham
[Obrazek: 2cdbvo.png]
#3
hameq a inne odpowiedzi bo cos wiecej napisalem {:
#4
@leon
Ad.1 Nwm csy ci o to w tym punkcie chodziło ale jet zwalony rendering. Zdarza się że gracz pojawia się 1 kratkę przede mną, co najlepsze: on mnie już jakiś czas widzi^^ (wiem bo z braten sprawdzałem). I jeszcze nie widać graczy za tobą (jak uciekam to często patrzę na f5 żeby zobaczyć czy ktoś mnie goni, a tutaj nie widać nikogo!)
Ad.2 mi osobiście nie podobają się mapki na wd 2 (są za duże!)
Ad.3 też tak mam
Ad.5 nazywa się anihilacja bo ogólnie plugina nazywa się anihilation, a wojownicy dusz to nazwa wprowadzona przez banana. Ogólnie to mi bardziej leży aktualna nazwa (anihilacja)

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
#5
aha szumiel ale niech jakis moderator to zobaczy
#6
halo nie ktos odpowie
#7
Boze nie spam.
1. Nwm
2.Każdy chce grać na starych mapach, przyzwyczajenie.
3. To AntySpeedmine, widać do najlepszych nie należy Big Grin
4. ZApewne wwalilo cie z serwera, podczas otwierania skrzyni, w takich sytuacjach skrzynka sie buguje.
5.Jak @up wspomnial, to nazwa pluginu. Chyba nie rzucisz gry bo ma inną nazwe? xd
#8
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=4GHV]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!

[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości