Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lopkuijjReputacje.
#1
Cześć! Tą skargę nawiązuje do gracza btskocham. Otóż, ten oto człowieczek dał mi reputacje "-" za : Cytuję "Nie fajny ten kolorek do rekru". Nie wiem czy za takie coś daje się "-". W ogóle dużo osób daje bezsensowne reputacje dużej ilości graczom. Chciałabym wyjaśnić tą sytuacje i żeby najlepiej ta reputacja została usunięta.
#2
Podbijam , za dużo jest minusowych reputacji , które tak naprawdę nie mają najmniejszego sensu :<
//nieregulaminowa sygnatura została usunięta.
"I've got nothing to hide. I am , who I am." ~Adam Lambert
#3
Otóż reputacja za post nie musi mieć komentarza, lecz można coś dodać od siebie. http://screenshot.sh/mGTWASVYLNb1B

Nie rozumiem sensu tej skargi na tego gracza.
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]
#4
W regulaminie, jest napisane że repki mają być sensowne inaczej źle
skończy się to dla tego który wystawia te oceny. Dla mnie ta reputacja sensu nie ma ;-;
#5
Moim zdaniem gracz wyraził swoją ocenę na ten temat. Więc jest sens ten repki ;/
#6
Sens, taki że kolorek mu się nie podoba. Czy tej informacji nie powinien zostawić dla siebie?
#7
Czasami dziwi mnie to, że zgłaszacie tylko ujemne repki. Bezsensownych dodatnich nikt nie zgłasza. Nie ma co ukrywać - zdecydowana większośc nie potrafi korzystać tu z pkt reputacji - dajecie je tylko na profilu, "bo ktoś jest miły". Ale jak ktoś da ujemną repkę z komentarzem "nieprzyjemna" - od razu jest zgłaszana jako nieodpowiednia.
Pkt powinny być dawane głównie za jakąś pomoc, lub za konkretne posty, a nie "znam Cie, lubię, masz + "
#8
Jak dla mnie reputacje za post nie powinny być usuwane, ale jak już się daje za post i chce się już "uzasadnić" to należy również uzasadnić mądrze.
@_Angela_0
Nie wyraził oceny na ten temat a właściwie temat podania tylko na ozdobę co nie jest ważne.
Usuwam, zamykam.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości