Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 3.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AdminRekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016
Twój nick na serwerze: evilminecraft
[b]Wiek: 13
[b]Zainteresowania: Gry, Sport (najczęściej piłka nożna i siatkówka)
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Dokładnie nie pamiętam ale gdzieś z 2 lata może mniej
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? : RPG, Anihilacja, PvP Classic
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: RPG Anihilacja PvP Classic
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 1h-4,5 h
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Tak, zostało zgłoszonych przeze mnie wiele nieuczciwych graczy oraz pomagałem w wykonywaniu questów na RPG
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Wszyscy piszą jestem uczciwy/a itp. A ja powiem taki jaki jestem czyli czasami mogę się zdenerwować z różnych powodów ale myślę że to nieprzeszkodzi mi w tym aby zostać JR.modem na waszym serwerze i moje prywatne zdanie jest takie że moje 2 ręce przydadzą się na waszym serwerze ponieważ, widzę tą ilość cheaterów lub nieuczciwych graczy i chciałbym pomóc temu dosyć fajnemu serwerowi w zminimalizowaniu cheaterów do jak najmniejszej ilość. Pozdrawiam Administracje i nawet jak mnie nie wybierzecie to i tak dziękuję za poświęcony czas Wink Evilek ;3


Wiadomości w tym wątku
Podanie o Jr.Moderatora ~ZaboreQ - przez ZaborQ - 07-12-2016, 05:30 PM
RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016 - przez evilminecraft - 27-12-2016, 02:51 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości