Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 3.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AdminRekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016
Twój nick na serwerze: KeRmo :^
Wiek 13 lat
Zainteresowania: Ogólnie to dużo dużo <3 : Piłka nożna muzyka informatyka rysowania granie w gry szczególnie Mc Lubie jedzie na rowerze i desce :*
Uwielbiam wychodzić na spacer z psem dużo siedze na forum chociasz nie udostępniam raczej zeczy raczej czytam
Od kiedy jestęś aktywny na serwerze :
Hmm od jakiś 3 lat zaczęło sie od SkyWar i Creative a konczy i skończy na anhilacij <*>
Który tryb chcialbyś nadzorować gdzie chciałbyś otrzymać rangę JrModeratora
Jak mówiłem wyżej chciałbym anhilacje grajac w 1 dzień slysze tam kłutnie staram się je uspokajac ale na równi szanuje starszych i młodszych próbuje to zrobic tak aby obaj wrucili do gry i spokojnie kontynuowali czas ^^^
Tryb na którym spedzasz najwiwjencej czasy
Zdecydowanie Anhilacja tylko to czasami gram na pvp classic
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze Hmmm zależy czy mam nauke szybko sie uczę wjenc 2/3 godzin na tygodni w weekend nawet 3/5 godzin a aktualnie mamy święta wjenc nawet 6 godzin
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
Hmm po za tym ze uspokajalem dużo dużo klutni i zgłaszam podejrzanych o HAXY to nic szczególne ale to dlatego że nie miałem okazji
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
Jestem konsekwenty nietoleruje obrażania innych oraz złego zachowania nie będę się objął i chce zrobić coś z haxami ponieważ każdy ma ich dosyć mam świetne poczucie humoru i mam dystans do siebie jak stawiam sobie jakiego wymagania to musze ich dotrzymać oddentycznie z objetnicami jeśli coś objecuje toto robie
jeśli trzeba jestem też poważny szybko dogaduje się z graczami bardzo szybko poznawanie nowych znajomości szczególnie na tym serwerze nid jest niczym trudnym a uważam ze może panować tu jeszcze lepszcza atmosfera Hey :^


Wiadomości w tym wątku
Podanie o Jr.Moderatora ~ZaboreQ - przez ZaborQ - 07-12-2016, 05:30 PM
RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016 - przez marcelim4 - 26-12-2016, 11:18 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości