Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 3.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AdminRekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016
Twój nick na serwerze: alicja434 (konto Premium)

Wiek: Mam 13 lat Smile

Zainteresowania: Interesuje się różnego rodzaju grami komputerowymi oraz rysunkiem i grafiką komputerową. Jestem bardzo aktywną osobą uprawiającą wiele sportów m. in piłka nożna oraz lekkoatletyka. Spędzam również dużo czasu przed komputerem grając w swoje ulubione gry np. minecraft. Big Grin

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Na serwerze gram od około 2 lat, nigdy nie miałam przerw. Aktywnie interesowałam się sprawami serwera przeglądając forum.

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?: Chciałabym nadzorować tryb Freebuild ,ponieważ spędzam na nim najwięcej czasu i najwięcej o nim wiem i to właśnie od niego zaczęłam grę na tym serwerze.

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Najwięcej czasu spędzam na trybach creative, Freebuild, SkyWars.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Spędzam około 2-4 godzin dziennie. No ale w święta trochę mniej. Wink

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Starałam się pilnować chat oraz informować moderatorów o nieuczciwych graczach.

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Jestem bardzo aktywna na serwerze, nie przeklinam jestem uczciwa oraz zachowuje się odpowiednio do każdej sytuacji. Umiem współpracować w grupie z innymi graczami serwera. Myślę też że byłabym dobrym jr moderatorem. Big Grin

Dziękuje za przeczytanie, miłego dnia!
PS. Posiadam również działający mikrofon którego jeszcze nie porwało UFO.


Wiadomości w tym wątku
Podanie o Jr.Moderatora ~ZaboreQ - przez ZaborQ - 07-12-2016, 05:30 PM
RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016 - przez alicja434 - 25-12-2016, 07:58 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości