Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 3.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AdminRekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016
Twój nick na serwerze: IBR0C


Wiek: 20 - niedługo wskoczy jedyneczka Smile


Zainteresowania: Montaż filmików, wszelkie informacje ze świata, muzyka, e-sport.


Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Dokładnie od wczoraj, ale to chyba nie pierwsza odpowiedź która z góry mnie dyskwalifikuje.


Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Jest mi to obojętne ponieważ chciałbym nauczyć się funkcji jaką pełni moderator, bo nie mam w tym żadnego doświadczenia.


Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Czas spędzony na Waszym serwerze nie pozwala mi odpowiedzieć na to pytanie w sposób taki w jaki zostało ono zadane... a więc: myślę, że najbardziej ze wszystkich trybów interesuje mnie survival i to tam spędzę najwięcej godzin.


Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: To wszystko zależy od dnia. Każdy z Nas ma jakieś obowiązki i swoje sprawy, ale myślę, że dziennie poświęcałbym około 2-4h na serwer.


Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Nie, niestety nie miałem okazji.



Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Szczerze pisząc to myślę, że na moje miejsce znajdzie się o wiele więcej godnych kandydatów i z mojej strony jest to tylko próba dostania "praktyk - tak to nazwijmy" z racji tego, że jestem w tym kompletnie zielony, ale lubię pomagać i chciałbym przyczyniać się do pilnowania porządku na serwerze. Jeżeli ma to jakiekolwiek znaczenie to adminowałem na sieci CS-Bydgoszcz w CS:GO ( nie bierzcie tego jako reklamę ) i wtedy również miałem pierwszy raz kontakt z panelem administracyjnym, a jednak podołałem zadaniu.
Poza tym uważam, że jestem wyrozumiałą osobą która potrafi wysłuchać obydwóch stron i podejmować dojrzałe decyzję, dodatkowo utrzymuję dobry kontakt z ludźmi, unikam konfliktów i w dużym stopniu cechuje mnie szczerość.

Pozdrawiam. Smile


Wiadomości w tym wątku
Podanie o Jr.Moderatora ~ZaboreQ - przez ZaborQ - 07-12-2016, 05:30 PM
RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016 - przez C0RBI - 23-12-2016, 02:57 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości