Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 3.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AdminRekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016
Twój nick na serwerze: Daffian
Wiek: 13/5
Zainteresowania: Ogółem interesuje się komputerami i sportem. Trenuje siatkówkę. Jeśli chodzi o komputery to pisanie pluginów, modów i czasami programuje. Raz na jakiś czas zdarza mi się również "poinformatykować", czyli dokładnie rzecz biorąc pisać bekowe skrypty. Tak u mnie to jest "poinformatykowanie".
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Może to i trochę mało, ale od miesiąca.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?Chciałbym nadzorować freebuild. Uważam że to bardzo przyjemny oraz rozkwitujący podserwer. Nie obchodzi mnie to że jest tam mało graczy (zauważyłem że każdy idzie na tryby które mają mnóstwo graczy, a w ogóle go tam nie widuję). Jest tam bardzo kulturalnie, a bardzo cenię te cechę i serwerów i człowieka.
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:Freebuild oczywiście Big Grin.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 4-5 h.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?Pomagałem graczom. Może nie jest to aż taka wielka pomoc, że kupuje im vipy bo potrzebują itp. Tylko po prostu pomagam im, budować, zbierać surowce itp.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?Jestem kulturalny i życzliwy wobec drugiej osoby. Zawszę lubiłem i lubię pomagać, nic tego nie zmieni. Często się udzielam na czacie, lecz zdarzają się momenty że się tak potocznie mówiąc "zawieszam", lub za bardzo się skupiam. Nie lecę na rangi, po prostu lubię pomagać. Znam się na komendach i tych dla Jr.Moda i tych dla Jr.Moda+. Umiem budować, chodź wiem że na te stanowisko ta umiejętność nie jest zbytnio przydatna.


Wiadomości w tym wątku
Podanie o Jr.Moderatora ~ZaboreQ - przez ZaborQ - 07-12-2016, 05:30 PM
RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016 - przez Daffian - 22-12-2016, 02:20 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości