Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 3.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AdminRekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016
#88
Twój Nick na Serverze: Mój nick na serverze to: TheDiamenciq
Wiek: Mam 14 Lat.
Zainteresowania: Interesuję się Sportami (Dokładniej pływanie), Jazdą konną i niektórymi grami na PC, w tym Minecraft.
Lubię również pomagać innym, bo sprawia mi to wielką przyjemność. Jestem w Wolontariacie szkolnym, i to też sprawia mi wielką przyjemność.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Na serverze gram od Tygodnia, dokładniej Tydzień i pół.
Ogólnie gram tu tylko na trybach Creative, ponieważ uwielbiam budować i pomagać tam graczom w różnych sprawach.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?: Rangę Jr Moderatora chciałabym na trybie Creative Medieval, na tym trybie poświęcam najwięcej czasu.
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Najwięcej czasu spędzam na trybie Creative Medieval, to jest mój pierwszy tryb na, którym rozpoczęłam grę na tym serverze. Tak wiem, że krótko tu gram ale jestem ogarniętą osobą.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Na serwerze mogę spędzić w dni szkolne [Pn-Pt] 4-5 Godzin z przerwami, w weekendy i dni wolne [Święta] mogę spędzić 6-7 godzin z przerwami. Nie jeden raz mam problemy z internetem dlatego co miesiąc nie ma mnie na serverze tydzień.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Owszem, tak, zgłaszam osoby i upominam, które przeklinają i reklamują inne servery, osób na tym trybie, które przeklinają naprawdę jest ich masę, oraz pomagam graczom i dbam o dobrą atmosferę na trybie creative, chodź z niektórymi osobami za bardzo się nie da...
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Jestem osobą pogodną, ogarniętą, i osobą, która uwielbia pomagać. Jestem dość często na serverze, najczęściej od godziny 16;00 do około 22;00.
Ostrzegam graczy i ich upominam [Na razie słownie]. Dbam o ortografię. Dbam by na trybie/serverze panowała miła i dobra atmosfera. Na dwóch serverach byłam już w administracji, więc znam się na komendach i coś o tym wiem.

Dodam jeszcze parę rzeczy na koniec:
Swoją znajomość komend oceniam na 9/10
W części chodzi o komendy na Banowanie i Dawanie wyciszenia itp..

Jeszcze coś o mnie:
Pochodzę z Okolic Warszawy, jestem osobą pogodną i radosną. Lubię wszelkie Sporty, przykładowo pływanie, dzięki temu zdobywam różne medale itp...


Dziękuję za przeczytanie tego podania na JRmoda Smile

Pozdrawiam administrację i graczy, mam nadzieję, że dacie mi szansę
być w administracji.


Wiadomości w tym wątku
Podanie o Jr.Moderatora ~ZaboreQ - przez ZaborQ - 07-12-2016, 05:30 PM
RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016 - przez Muffinkoowa - 14-12-2016, 04:33 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości