Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 3.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AdminRekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016
#81
Mój nick na serwerze: ProstoZK
Wiek: 14
Zainteresowania: granie w gry takie jak Minecraft, Koszykowka
Jestem aktywny od: 2014 roku
Chciałbym otrzymać range Jr.Mod na Survival
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Survival
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 4-6 godzin
Pomagam graczom , daje kilofy daje kase
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Znam duzo komend, mysle ze jestem mily i przyjacielska osoba, chce pobanowac wszystkich cziterow, i mysle ze mam humoru Smile.

Pozdro z Litwy Smile
#82
Twój nick na serwerze: MinecraftPiti
Wiek:12
Zainteresowania:piłka nożna minecraft
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: od 5 lat ale miałem kilka kont
Który tryb chciałbyś pilnować /nadzorować ? Chciałbym nadzorować sky wars
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czsu: SKY WARS
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 4godz
Czy do tej pory zrobiłeś coś dla społeczności McSurvi.pl: nagrywam na yt pomagam graczom zawiram sojusze
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko:dużo pomagam jestem dobry wszyscy mnie lubią na serwerze codziennie na nim gram raz w jeden dzień na sky wars zdobyłem 300pónktów mam mikrofon i ts3
#83
Rainbow 
    mój nick to gwojciechowski Angel

mam 14 lat Heart

interesuję się motoryzacją i sportem i oczywiście e-sportem , bardzo lubię zwierzęta jestem posiadaczem psa 2 kotów kanarka i świnki morskiej , oprócz tego bardzo lubię pomagać innym co sprawia mi większą satysfakcję niż dostawanie pomocy od kogoś innego . Sleepy

gram na serwerze od roku 2014 co moge udowodnić na podstawie filmów : https://www.youtube.com/watch?v=JUUwmSzMBrE , https://www.youtube.com/watch?v=N-ek3CeN_Vw . Undecided

chciałbym pełnić funkcje jr.moderatora na trybie FreeFulid oraz Pvp Classic .
Confused

najwięcej czasu spędzam na trybie  Pvp Classic . Tongue

jestem w stanie poświęcić od 2 do 4 godzin minimum dziennie . Smile

nagrywałem i podawałem do administracji cziterów na trybie  Pvp Classic . Huh

Ponieważ jestem bardzo mocno związany z tym serwerem i łączy mnie z nim długa historia . Do dzisiaj gram na serwerze i ciesze się tym że mogę pomagać graczom na serwerze w różne sposoby , potrafię przeznaczyć 10 tysięcy na rzecz graczy na eventy codziennie o 16:30 a wiadomo że teraz gracze cieszą się gdy z nieba lecą im koksy , jakieś diamentowe zbroje , mikstury , emeraldy i różne rzeczeczy , mi po prostu nie jest żal tych pieniędzy które przeznaczam na to . Pomagam graczom w komendach na przykład jak prze-teleportować się do sklepu na lobby bądź gdzie znaleźć jakąś skrzynkę z przedmiotami na trybie Pvp Classic . Chciałbym być wybrany między innymi dlatego że niema u mnie problemu z ortografią i formułowaniem zdań , jestem wygadamy i potrafię walczyć o swoje na przykład miałem sytuacje w której mnie ktoś zbanował za cheaty , potrafię wejść na ts3 i wyjaśnić całą sytuację do tego stopnia że po pomyślnym sprawdzeniu czy na komputerze niema żadnych podejrzanych dla administracji plików zostaje odbanowany , staram się nie używać wulgaryzmów choć jak wiadomo każdemu czasami nie wytrzymują nerwy i człowiek wybucha i wymsknie się jakieś przekleństwo które zostaje korygowane z formułowaniem sory albo jakąś gwiazdką ( * ) . Oczywiście nie zgłaszał bym się na rekrutacje bez znajomości komend co było by za przeproszeniem zawracaniem gitary . Myślę że dałem wystarczając powody do przeprowadzenia ze mną rekrutacji i mianowania mnie Jr.Moderatorem . Sleepy
#84
[b]Twój nick na serwerze : Harry534
[b]Wiek : 11
[b]Zainteresowania : Nintendo, stare gry.
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze : na obecnym nicku około (chyba) roku.
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? : Freebuild
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu : Freebuild
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: około 1 godziny.
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? : nie rozumiem pytania xD
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? : Ponieważ na serwerze często nie ma nikogo do eventów a ja jestem prawie codziennie oraz na trybie są dziwne nicki np.[nie powiem bo jest za szpetny]. Przezywają się, okradają, i wiele wiele więcej!
#85
(05-12-2016, 12:09 PM)Admin napisał(a):
Kod:
[b]Twój nick na serwerze:Kappa200000000 [/b]
[b]Wiek:12 [/b]
[b]Zainteresowania: YouTube [336SUBÓW] [/b]
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:Jestem na nowym koncie ale na serwerze jestem od roku [/b]
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? wszedzie [/b]
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:[/b]
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:[/b]
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? nie wiem o co chodzi[/b]
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? bo lubie grac w minecraft[/B]
#86
(05-12-2016, 12:09 PM)Admin napisał(a):
Kod:
Twój nick na serwerze: XKillerX
Wiek: 14
Zainteresowania: Piłka nożna, boks, Własne gry
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:NIe wiem dokładnie i nie chcę kłamać bo miałem roczną przerwę ale wyjdzie już z 1,5 roku :)
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Anihilacja
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Anihilacja
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: od 2 do 4 godzin
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności Pewnie zgłaszałem i nagrywałem cheaterów !
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Dlatego ,że myślę że przyda wam się osoba,której możecie zaufać
i na niej polegać. Mógłbym też po mału dopłacać się do serwera. Pozdrawiam !
#87
Twój nick na serwerzeTongueaxeXD1
Wiek:13+
Zainteresowanie:piłka nożna
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:Od kazdego dnia do dnia
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Najwięcej czasu spędzam na Skywars
le dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 1-3
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? narazie nie
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?Lubie Pomagać ludziom i lubie grac w mc bo to bendzie 1ranga ;]
Pozdrowienia z Holadnie
Pozdrawiam Paxe
#88
Twój Nick na Serverze: Mój nick na serverze to: TheDiamenciq
Wiek: Mam 14 Lat.
Zainteresowania: Interesuję się Sportami (Dokładniej pływanie), Jazdą konną i niektórymi grami na PC, w tym Minecraft.
Lubię również pomagać innym, bo sprawia mi to wielką przyjemność. Jestem w Wolontariacie szkolnym, i to też sprawia mi wielką przyjemność.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Na serverze gram od Tygodnia, dokładniej Tydzień i pół.
Ogólnie gram tu tylko na trybach Creative, ponieważ uwielbiam budować i pomagać tam graczom w różnych sprawach.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?: Rangę Jr Moderatora chciałabym na trybie Creative Medieval, na tym trybie poświęcam najwięcej czasu.
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Najwięcej czasu spędzam na trybie Creative Medieval, to jest mój pierwszy tryb na, którym rozpoczęłam grę na tym serverze. Tak wiem, że krótko tu gram ale jestem ogarniętą osobą.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Na serwerze mogę spędzić w dni szkolne [Pn-Pt] 4-5 Godzin z przerwami, w weekendy i dni wolne [Święta] mogę spędzić 6-7 godzin z przerwami. Nie jeden raz mam problemy z internetem dlatego co miesiąc nie ma mnie na serverze tydzień.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Owszem, tak, zgłaszam osoby i upominam, które przeklinają i reklamują inne servery, osób na tym trybie, które przeklinają naprawdę jest ich masę, oraz pomagam graczom i dbam o dobrą atmosferę na trybie creative, chodź z niektórymi osobami za bardzo się nie da...
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Jestem osobą pogodną, ogarniętą, i osobą, która uwielbia pomagać. Jestem dość często na serverze, najczęściej od godziny 16;00 do około 22;00.
Ostrzegam graczy i ich upominam [Na razie słownie]. Dbam o ortografię. Dbam by na trybie/serverze panowała miła i dobra atmosfera. Na dwóch serverach byłam już w administracji, więc znam się na komendach i coś o tym wiem.

Dodam jeszcze parę rzeczy na koniec:
Swoją znajomość komend oceniam na 9/10
W części chodzi o komendy na Banowanie i Dawanie wyciszenia itp..

Jeszcze coś o mnie:
Pochodzę z Okolic Warszawy, jestem osobą pogodną i radosną. Lubię wszelkie Sporty, przykładowo pływanie, dzięki temu zdobywam różne medale itp...


Dziękuję za przeczytanie tego podania na JRmoda Smile

Pozdrawiam administrację i graczy, mam nadzieję, że dacie mi szansę
być w administracji.
#89
Twój nick na serwerze: dawide
Wiek: 14
Zainteresowania: Lubię grać w MC, a trenuję Tenisa
Od kiedy jestem aktywny na waszym serwerze: Na tym koncie jestem od 2-3 lat, dokładnie nie pamiętam
Który tryb chciałbym nadzorować: Anihilacja
Tryb na którym spędzam najwięcej czasu: Anihilacja
Ile dziennie mogę spędzić czasu na serwerze: W tygodniu 3-4 godziny a weekendy to z 6-7
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl: Miałem vipa, oraz kupowałem inne dodatkowe przedmioty i pomagałem innym graczom
Dlaczego właśnie ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko: Mógłbym banować graczy którzy używają niedozwolone modyfikacje, oraz pomagać innym graczom.

Moja znajomość komend: 8/10


Dzięki za przeczytanie Smile
#90
Twój nick na serwerze: N4SYBOY

=======================
Wiek: 16
=======================
Zainteresowania: Mam na imię Kamil i mam 16 lat. Lubię grać w piłkę nożną, siatkówkę i gry komputerowe. Jestem miły i pomocny. Lubię pisać wiersze i wypracowania, używać bogatego słownictwa, niszczyć sarkazmem, przejść pół mojego miasta w celu byle spaceru i nie siedzenia w domu. Uwielbiam biologię i języki obce. Kocham książki i internetowe ( lub też nie ) szpiegostwo. Mam nienaturalny dar pamiętania wszystkiego ( serio ) i wszystkich szczegółów. Szkoda, że moja pamięć nie ujawnia się, kiedy uczę się historii.
=======================
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: [/b]Od lutego, ale teraz gram na innym nicku gdyz kupilem premium.
=======================
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś range Motderator: Na PVP Classic

=======================
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: PVP Classic
=======================
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 4-7h
=======================

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Pomagałem graczom gdy mieli problem badz prosbe
=======================
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Dlatego, że umiem wykorzystać wszystkie możliwości, które oferuje ta ranga. Będę zawsze wysłuchiwał graczy, a nie ich ignorował, dla mnie każdy na serwie jest tak samo ważny, nie ważne czy gracz czy vip. Będę zawsze pomagał administracji, jeśli będą mieli problem lub prośbę . Będę banował słusznie i sprawiedliwie. Będę prowadził eventy za zgodą administracji.
[b]=======================

[/b]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości