Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 3.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AdminRekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016
#63
Twój nick na serwerze:  SnickersGamerPL

Wiek:  13 lat

Zainteresowania:  Ogólnie mam bardzo dużo zainteresowań. Lubię sport, szczególnie koszykówkę, piłkę nożną i hokej. Od trzech lat uczęszczam do szkoły muzycznej, gdzie uczę się gry na pianinie i kontrabasie. Po prostu kocham to robić. Najbardziej fascynuje mnie matematyka i informatyka. Lubię czasem siąść i się porządnie pouczyć matmy. Szczególną sympatią darzę zwierzęta . Chomiki, króliki, psy, żółwie, papugi aż po lwy :3.

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Ponad rok. Dokładnie rok i kilka miesięcy.

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Anihilacja/Easy HC

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:  Anihilacja i Easy HC

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 1,5 godziny w poniedziałek-czwartek. W weekendy i piątek 3-6 godzin.

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl: Owszem, zgłosiłem bardzo dużo graczy, którzy łamali regulamin. Pomagałem użytkownikom rozwiązywać problemy na serwerze.

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?:  Jestem osobą miłą, ogarniętą  i chętną do poznawania nowych graczy.  Zależy mi także, aby serwer ten się rozwijał i stawał coraz lepszy. Mam dobry kontakt z administracją i graczami serwera. Potrafię także rozpoznać cheatera. W razie wątpliwości bym sprawdzał.

Dziękuje za przeczytanie mojego podania i życzę powodzenia innym.
Gracz~Sn1ck




Wiadomości w tym wątku
Podanie o Jr.Moderatora ~ZaboreQ - przez ZaborQ - 07-12-2016, 05:30 PM
RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016 - przez Snick - 08-12-2016, 05:41 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości