Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 3.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AdminRekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016
#62
Twój nick na serwerze: Snowek
Wiek: Posiadam skończone 16 lat.
Zainteresowania: Układanki logiczne, psychologia, gry komputerowe, wolontariat (Na McSurvi)
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Na serwerze jestem aktywny dokładnie od 05-23-2015.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Ogólnie staram się pomagać obecnej administracji w moderowaniu wszystkich trybów. Więc takowego trybu raczej nie napisze.
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Ogólnie to staram się spędzać czas na wszystkich więc nie posiadam takowego trybu.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Zależy kiedy w weekendy tak gdzieś 6-7 godzin a w dni powszednie to 3-4 godzinki.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
A więc tak, dla społeczności jak i serwera zrobiłem dużo dobrego oto m.in co "zrobiłem"
- Pomagałem w ratowaniu trybu freebuild,
- Aktywnie zgłaszam cheaterów moderatorom,
- Wprowadzałem razem z omexia "nowości" na tryby m.in zrobiliśmy sklep na pvp classic, wprowadzaliśmy nowy spawn na skyblocka i wiele więcej,
- Zbudowałem lobby na mcsurvi jak i je udekorowałem na święta,
- Zgłaszałem Bugi i błędy,
- I wiele więcej.

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Ponieważ jestem obeznany w sprawach moderacyjnych jak i posiadam bardzo dobry kontakt z administracją mcsurvi.


Wiadomości w tym wątku
Podanie o Jr.Moderatora ~ZaboreQ - przez ZaborQ - 07-12-2016, 05:30 PM
RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016 - przez Snowek - 08-12-2016, 05:11 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości