Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 3.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AdminRekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016
#55
Twój nick na serwerze:
O_0

Wiek: 
13 lat
Zainteresowania:
Rysowanie, szkicowanie, gry (w tym Minecraft)

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze? - Na serwerze swoje konto zarejstrowałem 1,5 roku temu, zaś aktywny stałem się od zeszłej zimy

Który tryb chciałbyś nadzorować? - Chciałbym nadzorować tryb Creative China/Players vs Players Classic


Tryb, na którym spędzasz najwięcej czasu:
Tryby, na których spędzam najwięcej czasu to Creative China. Od niedawna także Wojownicy Dusz

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 
Na serwerze w ciągu dnia jestem w stanie spędzić większość mojego wolnego czasu, czyli od dwóch do pięciu godzin

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? - Owszem - zgłosiłem dużą ilość graczy, którzy w jakikolwiek sposób złamali regulamin. Przyczyniłem się także do rozwoju serwera, uczestnicząc w pracach związanych z budowaniem, które póżniej zostawały dodawane jako elementy spawnów, eventy, a nawet areny PvP.

Jako wielokrotny posiadacz rangi [VIP], starałem się pomagać graczom, którzy nie mieli jej przywilejów, między innymi pomoc wand'em, zakładanie warpów itp. Moje starania nie poszyły na marne, dzięki temu mam dobre relacje z graczami serwera, jak i z admnistracją.

W ten oto prosty sposób ukazując wszelkie komendy związane z tą rangą, zachęcałem graczy do jej kupna - w kilku przypadkach się udało. Pomoc nowicjuszom mcsurvi.pl, to u mnie rzecz normalna - robię to bez zastanowienia i z jak największym entuzjazmem.

Powyższe zasługi to nie wszystkie czyny, dzięki którym miałem wpływ na ten serwer, dlatego też mam nadzieję, że wymieniłem najważniejsze ;)

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? - Wybór zależy od was, dlatego też dołożę wszelkich starań, by was do mnie przekonać :)

   Jestem osobą miłą, kulturalną, altruistyczną, o nie zwykłym poczuciu humoru. Podtrzymuję wokół siebie miłą atmosferę, potrafię szybko i skutecznie rozstrzygnąć spory między graczami, zanim dojdzie do ich skutków. Znajomość komend, nie jest mi obca. Z pewnością będę w stanie dopilnować chatu od wulgaryzmów i reklam.

Chciałbym też dodać, że jestem wytrwały i uparty, zawsze dążę do celu - świadczy o tym ten wątek, do którego podchodziłem ponad siedem razy. Żaden cheater nie ukryje się w mojej obecności, spostrzegawczość to jedna z najbardziej u mnie zauważanych cech. Rozpoznanie cheatera nie robi dla mnie problemu - spędzone godziny na stronach, opisujących różnego rodzaju modyfikacje. Byłoby niezmiernie miło, zasiąść w gronie tak wspaniałych osób, jakimi jest administracja mcsurvi.pl
   Jr Moderator to bardzo wymagająca ranga, więc jestem świadomy tego, że czeka mnie dużo pracy, której jestem gotowy się podjąć.
                
                                                                                                                                             Serdecznie dziękuję za przeczytanie podania,
                                                                                                                                             i liczę, na jego pozytywne rozpatrzenie:
                    
                                                                                                                                                                                                                 O_0






                                                                                           


   



Wiadomości w tym wątku
Podanie o Jr.Moderatora ~ZaboreQ - przez ZaborQ - 07-12-2016, 05:30 PM
RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016 - przez O_0 - 07-12-2016, 09:33 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości