Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 3.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AdminRekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016
#29
Twój nick na serwerze;xMintix3                                                                                                                 
Wiek:14  
Zainteresowania: Informatyka,gry,piłka ręczna,                                                                                                                                            
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze;Na tym serwerze jestem już od 3,5 lat                                                                                   Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze;Hm...jak się nie mylę to 2 lata albo 3 lata Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Creative III Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu; Najwięcej czasu spędzam na Creative III potrafię przesiedzieć tam nawet 5 h Ile dziennie możesz spędzać czasu na serwerze;Od poniedziałku do piątku to tak 5 h (sprawdziany i wgl) w weekendy nawet cały dzień Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Pomagałam w budowie dla graczy,wspominałam słowa szczególnie przekleństwa.. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Jestem...miła,mam bardzo dobry humor,jestem pomocna,odpowiedzialna,sprawiedliwa,jestem osobą zaufaną,znam podstawowe komendy,mam ogarniętą ortografię,bardzo lubię pomagać,jestem kulturalna, Bardzo bym chciała być Jr.Mod to jest moje marzenie od paru lat..Miałam na tym serwerze 3 konta..Myślę że będę dobrze się sprawowała na tym serwerze,bardzo bym chciała...I proszę cie o to bardzo....Może to się spełni ale nie jestem taka pewna.. POZDRAWIAM xMintix3


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016 - przez xMintix3 - 05-12-2016, 06:00 PM
Podanie o Jr.Moderatora ~ZaboreQ - przez ZaborQ - 07-12-2016, 05:30 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości