Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 3.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AdminRekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016
#19
Twój nick na serwerze: Igor1231451
Wiek: Mam 13 Lat nie wiecej nie mniej.
Zainteresowania: Komputery, Informatyka, Gry i Języki obce.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Na serwerze jestem aktywny od podejrzewam 2,5 Lat.
Który tryb chciałbys pilnować/nadzorować? Gdzie chcialbys otrzymac range Jr Moderatora? Najbardziej Chciałbym Nadzorowac serwer Creative 3 ale inne tryby też są spoko.
Tryb/Tryby na którym spedzasz najwięcej czasu: Najwięcej czasu spędzam na creative 3 Czasami Pogrywam sobie na Pvp Classc Lub Kits.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Zależy od Dnia w Tygodniu od 7 do 9 Godzin . W Weekendy tak Naprawde moge siedzieć cały Dzień.
Czy cos do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Do tej Pory Prawdopodobnie tylko Pomagałem Graczom na Creative 3.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Jestem Miły, ogarnięty, Sympatyczny i Pomocny. Chciałbym upilnować Porządek i Kulture na niektórych Trybach. Potrafie Rozpoznawać "Cheaty" znane jako Huzuni i Kronos. Posiadam Teamspeak na który regularnie wchodze. Znam Podstawowe Komendy. Gdybym miał Administratora stałbym się bardziej aktywny na Forum. Jestem spokojnym i opanowanym Człowiekiem mam swoją kulture osobistą. Szanuje naszych administratorów i to co robia dla dobra Serwera. Jestem Optymistyczną Osobą i lubię dawac Uśmiech innym. Chcę żeby na serwerze panował spokój. Prosze o szanse i dziękuje za Uwage.
~~
MaKaowiec :3


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016 - przez igor1231451 - 05-12-2016, 04:27 PM
Podanie o Jr.Moderatora ~ZaboreQ - przez ZaborQ - 07-12-2016, 05:30 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości