Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 3.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AdminRekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016
#17
Twój nick na serverze: _Angela_0

wiek : obecnie mam 13 [lat]

Zainteresowania : Śpiew, Sport [głównie siatkówka,koszykówka],Muzyka, Projektowanie postaci [głównie Anime/Manga]

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Około 1 [rok] dokładnie nie pamiętam ;c

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?: Chciałabym nadzorować Creative [3] lub Pvp Kits

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Anihilacja, Pvp Kits, Creative [3]

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Mam dużo wolnego czasu to gdzieś około 3-7 godzin c;

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Tak, Budowałam, oraz pomagam w zbudowaniu spawnów,
zgłaszam Cheaterów, ogólnie graczy którzy łamali w jakikolwiek sposób regulamin.

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Cóż jestem miłą, ogarniętą, odpowiedzialną oraz pełną energii osobą. Na serwerze gram regularnie oraz próbuje być dla graczy wzorem.
Chciałabym żeby gracze zrozumieli że powinni być uczciwi oraz kulturalni na publicznych serwerach...
Szczerze te stanowisko jest dla mnie marzeniem. Administracja jest dla mnie wielkim wzorem, dzięki nim
uczę się jak postępować z graczami oraz jak sie do nich odnosić. Bardzo się staram
być uczciwa i dawać przykład innym. Wiem że te stanowisko wiąże się z wielką odpowiedzialnością
zdaje sobię z tego sprawę,dlatego chciałabym spróbować... Umiem rozpoznawać niedozwolone modyfikacje.Chciałabym żeby na serwerze zmniejszyła się
ilość cheaterów. Nie zgłaszałam za dużo cheaterów itp. na forum
ale mam bardzo dobry kontakt z administracją przez TeamSpeak, więc najczęściej tam zgłaszam graczy. Zrobię Co
w mojej mocy żeby na serwerze graczom się dobrze grało. Bardzo Proszę o szansę, bo taka szansa może się już nie powtórzyć.

Dziękuję za przeczytanie
~~ Anga *3*


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016 - przez _Angela_0 - 05-12-2016, 03:37 PM
Podanie o Jr.Moderatora ~ZaboreQ - przez ZaborQ - 07-12-2016, 05:30 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości