Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 3.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AdminRekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016
#12
Twój nick na serwerze:Noemi12
Wiek: 13
Zainteresowania: Zespół Kpop'u BTS,jazda konna,muzyka.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Chyba tak jakoś z kilka lat,wydaje mi się,że 2/3 lata.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?: Najbardziej Creative China,oraz Waterblock,dlatego,że widzę tam mało moderatorów,oraz często tam gram.
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Waterblock oraz Creative China.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Chyba z 3-4 godziny,zależy czy w weekend.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Jeżeli to się zalicza,starałam się informować o graczach oszukujących.Oraz byłam Tbudem z nalesniczkiem,Tebu,Zaborqiem oraz innymi na waterblocku,kiedy mieliśmy zbudować arenę.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Myślę,że jestem osobą,na którą można liczyć,jestem odpowiedzialna,można mi zaufać,potrafię porozumieć się z graczami,mam dystans do siebie.Potrafię rozpoznać wszelkie programy oszukujące.Myslę,że jestem osobą odpowiednią na stanowisko,oraz liczę na szansę.Dziękuję również,za przeczytanie tego podania Smile Pozdrawiam.


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016 - przez Noemi12 - 05-12-2016, 02:53 PM
Podanie o Jr.Moderatora ~ZaboreQ - przez ZaborQ - 07-12-2016, 05:30 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości