Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 3.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AdminRekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016
#71
[b]Twój nick na serwerze: HaSSaN
[b]Wiek: 14 lat
[b]Zainteresowania: Lubie grać w piłkęnożną a moje szczegulne zainteresowania to koszykówka.
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Od Grudnia 2014 roku.
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?: J.M chciałbym mieć na Waterblock^u, ponieważ tam jest najwięcej oszustów.
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Waterblock,PvP
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Moge spędzać 3 godziny na serwerze.
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Pomogłem różnym graczom np. nagrywałem ozustów którzy okradli innym działki na waterblocku.
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?:Chciałbym chociarz raz zostać J.M.
#72
Big Grin 
Helou :v, z góry zaznaczam, że nie mam zamiaru tutaj jakoś słodzić, po prostu tak wyszło. || W minecrafta nie grałam jakiś czas, dopiero dzisiaj byłam 1 raz (od tamtego czasu) na serwerze.



Twój nick na serwerze: metiSia

Wiek: 13

Zainteresowania: (Właściwie wszystko po troszku Big Grin) dziennikarstwo, rysownictwo, humanistyka, narciarstwo, informatyka, szachy, astronomia, fotografia +piszę sporo zabawnych wierszy

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: 3 lata (?)

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Creative 3, tam spędzam najwięcej czasu i czuję się najlepiej,

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Creative 3, czasem wojownicy vs potwory lub pvp z kitami, ale dosyć lamię  (kiedyś jeszcze skyblock)

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: naprawdę różnie zazwyczaj 1 godzinkę a w weekendy 2-3 godz, lub jak nocuję u kolegi, nawet całą noc ;p

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? tak, byłam t-bud'em, oprócz tego lubię rozmawiać na czacie i pomagać graczom, kilka razy wspomogłam finansowo serwer zakupem vipa, powiedziałam paru osobom o mcsurvi i "wyrośli" oni na uczciwych, aktywnych graczy, np. RedAsPro

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Nie jestem wulgarna, łatwo nawiązuje kontakt z ludźmi, nie mam raka. Ładnie (przynajmniej w moim skromnym mniemaniu) buduję. Staram się nie wchodzić  w konflikty, co nie znaczy, że daje sobą pomiatać.
#73
Twój nick na serwerze: Nad33m
Wiek: 13
Zainteresowania: Gry multiplayer typu minecraft
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Jestem aktywny od 3 lat na waszym serwerze
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Chciałbym nadzorować/pilnować tryb Creative
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Najwięcej czasu spędzam na trybie Creative
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerzeBig Grinziennie na serwerze mogę spędzić około 4 godzin
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Pomagałem innym w potrzebie i czasami robię konkursy na vipa
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Lubie pomagać osobom w potrzebie i zauważyłem wiele osób które nie przestrzegają regulaminu serwera

Pozdrawiam Nad33m
#74
mam nick sebagleba
mam 8 lat
gram od 1 roku
gram na anihilaci
chce jr.modreować anihilacii
nadaje sie i musze byci bo pomagam
mojim zdaniemy chce byci jr.mornedratorem bo musze nim by c i jestem fajny bo chce byći jak szypkibanan i umie banowaci za brak wsprupracy pzy sprawdzanu
#75
Twój nick na serwerze: CiongHui
Wiek: 15 lat (w maju kończę 16)
Zainteresowania: Głownie interesuje się rolictwem ale lubię sobie pograć w gry typu:Minecraft,Farming Simulator itp.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Jestem aktywny od kwietnia tego roku. Wcześniej grałem na Mineserwer
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Chciałbym zostać Jr ma trybie WaterBlock
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: WaterBlock
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Mogę spędzić 4 godziny dzienie (od 15 do 19-20)
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Głownie staram się pomagać na WaterBlocku,czasem mi to wychodzi a czasem nie.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? W sumie gram sporo,ogarniam MC.
#76
Twój nick na serwerze:bukbak1234
Wiek:13
Zainteresowania:lubie grać w mc i w piłkę nożną
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:od 2lat
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś OTRZYMAĆ rangę Jr Moderatora?: WaterBlock
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:WaterBlock
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:4h a potrafie nawet 6h
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: tak, zgłosiłem cheaterów
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: nikt wogulę z administracji nie spędza czasu na wb i jest tam wiele cheaterów kturych mam chęć zabić a nie mogę i proszę o rangę JR.MODERATOR aby ich przyłapać na cheatowaniu
#77
Twój nick na serwerze: Simple38
Wiek: 12
Zainteresowania: Jazda Konno, Gra na skrzypcach, taniec
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Może tak z pół roku Smile
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Mogłabym pilnować chatu na Creative 3 i rangę JrMod też na Creative 3
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: SkyWars, Creative 1, 2 oraz 3 Big Grin
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: tak ok. 1 godz. (oprócz poniedziałku i wtorku)
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Miałam Vip'a ale to od nalagx35
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Jeśli byście mnie wybrali pilnowałabym chatu np.: przekleństw, obraz itp. oraz pomagałabym innym w budowie np.: oszklić działkę Smile Myślę, że doczekam się JrMod. Pozdrawiam ~Simple38
#78
Twój nick na serwerze: HaSSaNeK
Wiek: 14 lat
Zainteresowania: Interesuje siępiłką nożną lub koszykówką, uczestniczyłem też w zawodach w biegach.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:Jestem aktywny od Grudnia 2014 r.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?: CHciałbym otrzymać rangę na waterblocku,ponieważ tam jest najwięcej oszust.
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Waterblock,PvP Clasic.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Spędzam do 3 do 4 godzin.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Pomagałem innym graczom w taki sposób że np. podpowiadałem im co można na trybie robić.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Lubie pomagać innym graczom.
#79
Twój nick na serwerze:okus
Wiek:13
Zainteresowania:pilka nożna, sitkówka, informatyka
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:od okolo 3 lat
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? anichilacja Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? na trybie anichilacja
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:anichilacja I
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:5/6 godzin weekendy nawet caly dzien
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl zglosilem duzo cheterow
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? poniewaz bylem na innych serverach adminem/policjantem i banowalem osoby lamiace regulamini i znam duzo komend przydatnych dla admina
PAMIĘTAJ! NIE KŁAM BO WSZYSTKO JESTEŚMY W STANIE SPRAWDZIĆ KŁAMSTWO = PEWNY DOŻ
=================================================================================
#80
Twój nick na serwerze: _Slodka_Julka_
Wiek: 13 lat.
Zainteresowania: Już od jakiegoś czasu interesuje się grami komputerowymi jak i muzyką. Chętnie brałam udział w eventach na teamspeak jak karaoke dzięki czemu mogłam rozwijać swoją pasje.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Aktywna na serwerze jestem od 2 lat, a na forum zarejestrowałam się niedawno.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Tryb, który chciałabym nadzorować to FreeBuild i Creative. Otrzymać rangę chciałabym na FreeBuild lub Creative.
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Tryby na których gram najczęściej na Freebuidl, Anihilacji oraz Kit Pvp.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Dziennie od 2-5 godzin w dni robocze , a w weekendy od 3-6.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Pomagałam Nali robić Event oraz Luce zgłaszałam Cheaterów. Oraz zapoznawałam
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Ponieważ jestem osobą, która mówi prawdę, pomocną, przyjacielską, cierpliwą, ale czasami jestem nerwowa jest to spowodowane tym, że na pewno miałam zły dzień, ale próbuje się zmienić dla osób, które mnie otaczają.

Pozdrawiam Słodka Julka Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości