Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 3.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AdminRekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016
#31
Twój nick na serwerze:
1julia1

Wiek:
14 lat

Zainteresowania:
Muzyka, Sporty zimowe, Gry

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:
Około 3 lata

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?
Anihilacja

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:
Anihilacja, Super SkyWars, EasyHC

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:
Od 3 do 5 godzin

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
Tak, zgłosiłam ponad 350 graczy łamiących regulamin, pomagałam innym oraz wspierałam serwer finansowo

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
Myślę, że jestem osobą odpowiedzialną, konsekwentną i miłą. Potrafię rozróżnić czy gracz używa wspomagaczy. Staram się dawać przykład innym, nie przeklinam i nie używam wulgaryzmów. Szanuję graczy i administrację oraz to co robią dla serwera.
Mam mikrofon oraz TeamSpeak

~~ Dziękuję za przeczytanie
Never lose hope... 
#32
Heart 
Twój nick na serwerze : Kasiuulaa_XDD
[color=#ff3399][b]Wiek : 12
Zainteresowania : Interesuję się Fotografią i grafiką komputerową
Od kiedy jesteś aktywny na serwerze? : Wiem, Jestem krótkie ale prawie ciągle jestem aktywna na chacie Tak szczególnie jestem od Sierpnia
Który tryb chciałabyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałabyś otrzymać rangę Jr.Moderatora?: Rangę Jr. Moderator chciałabym mieć na serwerze Creative 3
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu : Creative 3
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze : Mogłabym maksymalnie spędzić 5 godzin (Oczywiście z przerwami 1-2 godz)
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? : Nie ale, Chciałabym pomóc na serwerze Smile
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? : Dlaczego? Już odpowiadam Smile Potrafię sobie poradzić z cheaterami
I wszelikm rodzajem innymi rzeczami typu np.: Spam, Wulgaryzm itp. Nie będe osądzała Osób które nie Łamią regulaminu serwera Smile
Wiem że, Nie będe Jr. Moderatorką Ale warto napisać Rolleyes  Sleepy  Tongue
#33
[b]Twój nick na serwerze: Sweet_Julcia. (nick taki bo byłam mała jak grałam w mc)
[b]Wiek: 12, kończę 6 stycznia 2017r. 13 ;v.
[b]Zainteresowania: Rysowanie,Malowanie,Bieganie,Siatkówka,Spędzanie czasu na dworzu, muzyka [k-pop]
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: 2-2,5lat około.
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Cretaive 3 China.
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Creative 3 China, sky wars, survival games, pvp kits, pvp classic.
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 1-2h, każdy ma sprawdziany, szkołę oraz zajęcia szkolne, poza szkolne.
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Zgłaszałam osoby łamiące regulamin np. słownictwo, reklamowanie serwerów, cheaty.
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Cóż jestem osobą odpowiedzialną, miłą, pomocną, przyjazną, zaufaną, ogarnięta oraz uczciwą. Umiem rozpoznać niedozwolone modyfikacje jak huzuni, killaura, antyknock, xray i td. Znam podstawowe komendy, vip'owe oraz takie, które powinien znać jr.mod.Mam dobry stosunek z administracją. Bardzo chętnie pomagam nowicjuszom, którzy dopiero ogarniają serwer. Myślę, że przydałabym się w gronie administracji. Chcę jeszcze bardziej pomagać serwerowi tym bardziej w zmniejszaniu ilości cheaterów.Proszę o szansę bo wątpie, że jeszcze taka się zdarzy tym bardziej, że mamy aktulanie taką świetną administrację.

***Bardzo proszę o szansę i dziękuje za przeczytanie!***Przepraszam, że drugi raz myślałam, że się tamto podanie nie wysłało ;v.
,,Słyszałam o nim dużo razy, nigdy go nie wielbiłam, jednak od pewnego czasu kocham go jak brata" ♥
[Obrazek: giphy.gif]





#34
Twój nick na serwerze: Marcel555444

Wiek: 13 Lat

Zainteresowania: Komputery ( Informatyka ), Gry, Piłka nożna

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: dłużej niż rok

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Najczęściej gram na pvp oraz SkyWars.

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Jak wspomniałem wyżej, Pvp i SkyWars

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Wiadomo że różnie jest, ale coś ok 3-5 godz w weekendy nawet cały dzień.

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Zgłaszałem cheaterów



Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Myślę że mogę dużo zrobić dla serwera m.in banować graczy łamiących regulamin, Bawić się wraz z graczami polepszać grę jak tylko mogę, poświęcać dużo czasu dla najważniejszych osób na serwerze czyli graczom. Jakbym się dostał na to stanowisko to dawałbym z siebie wszystko. Ostatnim razem byłem na okresie próbnym i wszystko zwaliłem ponieważ miałem bardzo słaby sprzęt ( 10,15 fps ) dlatego postanowiłem kupić nowy komputer aby móc być bardziej aktywnym.uter aby móc być bardziej aktywnym.
Pomogłem ? To fajnie możesz dać +1 Reputacji



#35
Twój nick na serwerze: WolfTheWolf


Wiek: 11 (w marcu 12 )


Zainteresowania: Piłka nożna, gry


Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Jestem aktywny około 3 - 4 miesiące


Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Creative 3, Anihilacja 1, pvp kits



Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Creative 3, Anihilacja 1


Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej
czasu: Anihilacja 1


Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 2 - 4 godziny


Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Wspomagałem serwer finansowo


Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Cóż jestem osobą miła, pomocną, przyjazną. Myślę, że dużo zrobię dla serwera m.in. banować graczy, pomagać nowym graczom, mam dobry stosunek z administracja,potrafię rozpoznać cheaty ( huzuni, flare itp.)

~~Dziękuję za przeczytanie~~
#36
Twój nick na serwerze: WOJLOLXD
Wiek:13 lat 7 maja 14
Zainteresowania:koszykówka boks piłka nożna oraz minecraft
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: jestem aktywny około 5lat
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Chciałbym otrzymać tą range na Anihilacji 1,2
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:Anihilacja 1,2
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:4 do 5 godzin
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Nic szczególnego co mugłbym tu wymienić
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Jestem aktywny gram często z graczami umiem rozmawiać w poważny oraz normalny sposób. Moge zapewnić że lubię gadać z ludźmi chciałbym żebyście to wzieli pod uwage z tej strony WOJLOLXD i dziękuje za uwage Smile
#37
Twój Nick na serwerze: xNalusia
Wiek: 14
Zainteresowania: Wrotki rolki fiszki itp. Taniec , Śpiew , Gimnastyka.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Znaczy miałam inne konta więc tak od roku 2 lat...
Który tryb chciałbyś pilnować/Nadzorować: Creative 1 i 3.
Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora: Na Creative 1 i 3.
Tryb/Tryby na których spędzasz najwięcej czasu: Na Creative 1 i 3, czasami też na BlockParty.
Ile codziennie możesz spędzać czasu na serwerze: różnie najczęściej lub 2 godz.
Czy coś do tej pory zrobiłaś dla społeczności McSurvi ?: Znaczy nie ale mogę zrobić bardzo dużo !
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Ponieważ, jestem bardzo często na tym serwerze tylko na nim gram jestem miłą osobą i pomocną. Myślę że spodobam wam się bo to moje marzenie być w waszym zespole administracji. Obiecuję że jak tylko się dostanę będę pomagać we wszystkim co będzie możliwe Smile Pozdrawiam Serdecznie xNalusia ! <3
#38
NickConfusedtaszekoxpl
Wiek:19
Zainteresowania:Minecraft,piłka nożna
Jestem tu od ponad 2 lat
pilnować bym chciał na SkyBlock
Dużo gram na SkyBlock nawet jest taki wmiare i widziałem tam dużo cheaterów
Spędziam ok. 5-7 godz na serverze
Zrobiłem tak:Kupiłem vipa na SkyBlock ale na koncie AutoKoxPL gdzie nie pamiętam hasła i gram na staszekoxpl gdzie mam też vipa
Myślę że mnie powinnyście wybrać ponieważ:Znam wszystkie komendy takie dla Junior Moderetora itd.
#39
Mój nick: Wojtek123Wojtek.
Mam 12 lat.
Lubie tańczyć i grać w Minecraft.
Na McSurvi gram ok 3 lata.
Najbardziej chciałbym pilnować trybu PvP KITS. Jest to mój ulubiony tryb na serverze.
Najwięcej czasu spędzam na Hide'n seek i Pvp Kits.
Na serverze mogę być ok. 3 godziny w weekendy a w tygodniu 2-3 godziny.
Nie zrobiłem jeszcze nic oprócz zgłoszenia cheatera.
Według mnie powinienem dostc range JrMod bo bardzo lubie ten server i jestem ogarnięty z minecraftem i komendami. Umiem sprawdzać banować i kickować.





pozdrawiam Smile
#40
Twój nick na serwerze Ashleysia
Wiek:13 ( w kwietniu dokładnie )
Zainteresowania: Sporty ( najbardziej siatkówka ) i granie w minecraft'a
Od kiedy jesteś aktywny na serverze: nie wiem dokładnie więc nie moge powiedziec
Który tryb chciałabyś nadzorować ? Gdzie chciałbys otrzymać range JrModerator? ; Creative 3
Tryb na który spędzasz najwięcej czasu : Creative 3
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Około 2 godzin
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Tak mniej więcej bo pomagałam worldeditem i dawałam główki ( robiłam )
Dlaczego właśnie ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? bo myślę ze mogę się nadać jestem uczciwa pomagam graczom jak mogę.

Dziękuje za przeczytanie mojego podania i proszę o to abyście rozważyli te podanie proszę o to .

Ashleysia


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości