Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 3.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AdminRekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016
#21
Mój nick na serwerze: Juminka
Wiek: 14
Zainteresowania: granie w minecrafta, granie w koszykówkę
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Od lipca 2015
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować?  Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Free Build
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Free Build, Creative
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 3.5 -4 godziny
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Dostałam vipa z ox'a , pewna osoba poprosiła mnie o zmienienie spawneru i zmieniłam. Dawałam diaxowe itemy dla biednych ludzi.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Bardzo lubię pomagać ludziom i dbać o porządek. Bardzo bym chciała być JR.MODERATOREM na tym serwerze po raz pierwszy.

Pozdrawiam Smile
#22
(05-12-2016, 12:09 PM)Admin napisał(a): 1 Rekrutacja na Range JR Moderator Mcsurvi.PL JR.MODERATOR 2016 - Złóż swoje podanie ! 
Zostań członkiem EKIPY MCSURVI.PL !






JR.MODERATOR - to stanowisko na serwerze MCSURVI.PL - jest to osoba odpowiedzialna za pilnowanie porządku, kultury na serwerze mcsurvi. Jej zadaniem jest uczciwa i sprawiedliwa ocena sytuacji niezgodnych z regulaminem serwera, w tym łapanie cheaterów, dopilnowanie chatu gry.

Osoby które zostaną wybrane na to stanowisko będą miały szanse awansu na wyższe rangi w czasie, okres awansu na wyższą rangę (po jr.moderatorze będzie to moderator) po minimum 2 miesiącach.
Po awansie na rangę Moderator członek ekipy otrzyma dostęp do specjalnego działu na forum oraz wyróżniającą się rangę na forum.

Każdy Jr.Moderator i każda wyższa ranga posiada uprawnienia do kickowania i banowania nieuczciwych graczy na wszystkich serwerach, należy jednak pamiętać że rangę JR moderatora otrzymuje się na JEDNYM SERWERZE którym chce się opiekować! W przyszłości jeśli ktoś sprawdzi się na danym miejscu będzie miał szanse otrzymać również rangi na innych trybach!


Jr Moderatorem musi być osobą wiarygodną, uczciwą i zaufaną.
Proszę pamiętać że kandydaci którzy będą zgłaszali swoje podania na trybach na których nie są aktywni, dużo stracą bo nie będą brani przez Nas na poważnie, zapraszamy do kandydowania wyłącznie aktywne osoby, jeśli nie jesteś aktywny lub grasz tam od świeta, nie kandyduj bo w przyszłych rekrutacjach obniżysz swoje szanse.


Podstawowe korzyści z bycia Jr Moderatorem?
*Wyróżniająca się ranga na serwerze
*Nieodpłatny i stały dostęp do przywilejów VIP
*Prestiż i Szacunek
*Przynależność do jednego z największych i najbardziej popularnych serwerów w Polsce.
*Możliwość awansu na wyższe rangi które posiadają zwiększone uprawnienia, przywileje i możliwości
*Możliwość otrzymywania sezonowo forumowych gadżetów jako upominki dla najaktywniejszych Smile

Przejdźmy do samych podań, każdy kto chce się ubiegać o rangę Jr Moderatora powinien napisać posta korzystając z poniższego wzoru:



Nick:Lord_oskiral_YT
Wiek:9 lat
Zainteresowania:Sporty,Pluginy
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: około 3 lat
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?:Creative 1,2,3
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:Creative 1,2,3
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:Jestem aktywny prawie cały dzień
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?Tongueomagałem graczom wiele razy byłem zawsze uczciwy.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?:Zawsze o tym mażyłem więc się wiele uczyłem o tym i lubię być kimś typu Policjant.
Niemam mikrofonu więc  i tak mnie nieprzyjmiecie ;( Pozdrawiam:Oski Big Grin Angel

PAMIĘTAJ! NIE KŁAM BO WSZYSTKO JESTEŚMY W STANIE SPRAWDZIĆ KŁAMSTWO = PEWNY DOŻYWOTNI BRAK SZANS NA RANGĘ NA SERWERZE!


Osoby które zostaną wybrane na to stanowisko MOGĄ być poproszone o kontakt z nami poprzez teamspeak (konieczny mikrofon), w celu krótkiej rozmowy. Nie masz mikrofonu? Pies Ci go pożarł lub porwało ufo? Pożycz go, kup nowy lub nie zgłaszaj podania.

Podania można składać do końca roku, kilka dni później ogłosimy wyniki.

Rekrutacja otwarta do odwołania. Z otrzymanych podań postaramy się wybrać w gronie administracji najbardziej interesujących kandydatów.

Proszę nie ponawiać podań ani nie wysyłać ich w prywatnych wiadomościach, wszystkie podania zamieszczamy w tym temacie! Proszę wszystkich również nie umieszczać wpisów innych niż podania zgodnych z w/w wzorem, spam, niepotrzebne komentowanie będzie karane/kasowane. Jeśli masz pytania zadaj je mi w prywatnej wiadomości.


Podanie może złożyć każdy, dogłębna znajomość pluginów nie jest wymagana.

Z góry dziękujemy za wszystkie wnioski =)))

Pozdrawiam
SzybkiBanan
#23
Twój nick na serwerze: patrick623
wiek: 15 lat
zainteresowanie: Siatkówka , Minecraft
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Jestem na serwerze od około ( 6 )lat
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować?: Annihilacja , ponieważ tam jest najwięcej cheaterów
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Annihilacja ,
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: kiedy jest fajne towarzystwo to nie licze ale długo
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Kilka rzeczy np. pomagałem adminom , graczą
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Bardzo lubię mc.survi.pl gracze maja dla mnie zaufanie i dużo osób nalegało abym nim został
Pozdrawiam z Rawicza kocham was Smile :3
#24
Twój nick na serwerze: FalloutShelter
wiek: 13 lat
zainteresowanie: , Minecraft
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Jestem na serwerze od około 3lat
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować?: Annihilacja , ponieważ tam jest najwięcej cheaterów
Tryb na którym spędzasz najwięcej czasu: Annihilacja
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 3-5 godziny
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Kilka razy pomagałem graczą
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Lubię mc.survi.pl i jest zaufanym graczem
Pozdrawiam
#25
Nick: MaryXD 
Wiek: 13 w Lutym 14 :D

Zainteresowania: Interesuje się zwierzętami oraz bardzo lubię budować w Minecrafcie :)
Od kiedy jesteś aktywna na naszym serwerze: To już będą 2 lub 3 lata :D
Który tryb chciałabyś pilnować/nadzorować: Chciałabym pilnować Creative 3, ponieważ bardzo często tam przesiaduję
Tryb/tryby na których spędzasz najwięcej czasu: Creative 3 (inaczej Creative China :D)
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Od kiedy wrócę ze szkoły do nawet 23:30 (czasem :D). Oczywiście nie licząc czasu na naukę.
Czy coś do tej pory zrobiłaś dla społeczności McSurvi.pl?:  Starłam się pomagać graczom kiedy nie wiedzieli np. jakiejś komendy lub nie wiedzieli o co chodzi w trybie Creative.Starałam się również upominać graczy aby nie pisali brzydkich słów.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na te stanowisko?: Ponieważ umiem komendy oraz raczej mam ogarniętą ortografię a także umiałabym opanować sytuacje na chacie. Jestem również bardzo aktywna na serwerze i wiem co się na nim dzieje. Umiem również ocenić kiedy dzieje się coś złego lub ktoś łamie regulamin bo regulamin znam :). Przysięgam że będę pilnować kultury graczy do innych.
#26
wiek:15 lat Smile
zainteresowanieTongueiłka nożna,ręczna,Kickboxing,Fotografowanie krajobrazu,Oraz Minecraft!
Na serwerze jestem aktywny od około 2 lat... "Miałem różne nicki" :p Wspieram serwer kupując range vip na skyblocku!
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować?:SkyBlock ponieważ nikt tam nie pilnuje porządku, a często jestem wyzywany przez 11-letnich graczy
Tryb na którym spędzasz najwięcej czasu: Skyblock,Codziennie Jestem graczem typu Projektuje i Realizuje!
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:Zależy od dnia tygodnia... Obowiązki zoobowiazuja!
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?:Np często odpowiadam graczom na Pytania! Chciałbym też rozbudować serwer... oraz ogarnąć warp piekło bo jest tam strasznie i chce to zrobic bez gamemode...Tylko sie zastanawiam czy warto? nie ma tam cuboida Sad
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?:Myślę że Gracze mają do mnie spore zaufanie oraz miałem serwer freebuilid na którym grało 130 osób! z góry dziękuje za przeczytanie tych głupot Big Grin
#27
Twój nick na serwerze;xMintix3                                                                                                                 
Wiek:14  
Zainteresowania: Informatyka,gry,piłka ręczna,                                                                                                                                            
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze;Na tym serwerze jestem już od 3,5 lat                                                                                                 Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Na PvP classic albo Creative 3 ponieważ przesiaduje tam prawie 4 h nawet więcej                                                                                           Trym/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu; PvP classic albo Creative 3       
 Ile dziennie możesz spędzać czasu na serwerze:Od poniedziałku do piątku to...tak 4h  w weekendy cały dzień                                                                             Czy coś do tej pory zrobiłeś da społeczności McSurvi.pl ? Tylko graczom pomagałam np;budować,rozwiązywać problemy i wspominałam jak ktoś napisał jakieś przekleństwo...                                                                                                                                                                                                    Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na stanowisko? Jestem miła,kulturalna,mam bardzo dobry humor,jestem osobą zaufaną,wesoła,znam podstawowe komendy,szanuje naszą administracje,bym pilnowała każdy serwer.To jest moje marzenie od paru lat,zawsze mam nadzieje że to się spełni ale jak ja nie będę  to przynajmniej ktoś inny z dobrym sercem będzie..Bardzo proszę o szansa.Dziękuje za Uwagę.               
#28
Twój nick na serwerze: WOJLOLXD
[b]Wiek: 13lat
[b]Zainteresowania: Budowanie oraz malowanie
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Jestem na McSurvi.pl od 4-5 lat
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Creative 1 lub Anihilacja 1,2
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Anihilacja 1
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 4 do 5
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Za bardzo nie nwm widzę że niektórzy piszą takie drobiazgi np pomagałem w budowani zamku lecz takich rzeczy było pełno
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
#29
Twój nick na serwerze;xMintix3                                                                                                                 
Wiek:14  
Zainteresowania: Informatyka,gry,piłka ręczna,                                                                                                                                            
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze;Na tym serwerze jestem już od 3,5 lat                                                                                   Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze;Hm...jak się nie mylę to 2 lata albo 3 lata Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Creative III Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu; Najwięcej czasu spędzam na Creative III potrafię przesiedzieć tam nawet 5 h Ile dziennie możesz spędzać czasu na serwerze;Od poniedziałku do piątku to tak 5 h (sprawdziany i wgl) w weekendy nawet cały dzień Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Pomagałam w budowie dla graczy,wspominałam słowa szczególnie przekleństwa.. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Jestem...miła,mam bardzo dobry humor,jestem pomocna,odpowiedzialna,sprawiedliwa,jestem osobą zaufaną,znam podstawowe komendy,mam ogarniętą ortografię,bardzo lubię pomagać,jestem kulturalna, Bardzo bym chciała być Jr.Mod to jest moje marzenie od paru lat..Miałam na tym serwerze 3 konta..Myślę że będę dobrze się sprawowała na tym serwerze,bardzo bym chciała...I proszę cie o to bardzo....Może to się spełni ale nie jestem taka pewna.. POZDRAWIAM xMintix3
#30
Twój nick na serwerze:[TreborniK]
Wiek:[14 lat]

Zainteresowania: [Sport m.in. piłka nożna, gry komputerowe, informatyka]

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: [Około 1 rok]

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? [Easy Hardcore]

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: [Najwięcej czasu spędzam na Easy Hardcore ale gram też na innych trybach]

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:[5-6h]

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? [Często odpowiadam graczom na pytania, pomagam im.]

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko [Jestem bardzo życzliwy i odpowiedzialny, nie zbanowałbym bez powodu, znam podstawowe komendy Jr.Moda i jestem ogarnięty. Posiadam Ts3/Skype. Rangę chcę głównie na EasyHC , ponieważ tam ostatnio jest bardzo dużo cheaterów i nie ma osoby ,która mogłaby zaopiekować się tym trybem. Kontakty z administracją mam dobre głównie z Frostem-bardzo lubię mu pomagać. Myślę ,że to właśnie ja będę tym wybranym także OBIECUJĘ ,że będę się spisywał na tym stanowisku i dam z siebie 110% Wink ]

Bardzo bym prosił o szansę, naprawdę postaram się nie zawieść administracji, jak i graczy tego serwera.
Dziękuję za uwagę ;D

Pozdrawiam! ~TreborniK


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości