Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
XxMisioxXUNBAN
#1
Nazwa użytkownika zbanowanego: XxMisioxX
Data i godzina nadania kary: 28.05.2020 godzina 00:32
Czy byłaś(eś) wcześniej karana(y)? Tak byłem
Opis sytuacji: Dostałem mute i bana za jedną i tą samą rzecz. Napisałem koledze, że jest sprawdzany 3 razy. Według 5. punktu regulaminu purzel245 potraktował to co zrobiłem jako "Spam" i ukarał 30-minutowym wyciszeniem. 3 minuty przed końcem kary dostałem bana od KacperP0L z powodem "Podszywanie się za Administracje". Chyba, że to ze mną jest coś nie tak i podczas trwania mute mogłem na chat pisać koledze, że jest sprawdzany drugi raz. Tongue W regulaminie nic nie ma o tym, że Administracja może dwa razy ukarać za to samo przewinienie jeżeli drugi Administrator inaczej oceni sytuację. I niemożliwym jest żebym mógł przewinić drugi raz w jakikolwiek inny sposób bo nie byłem wtedy zalogowany tym kontem na serwerze.
Dlaczego chcesz dostać unbana: Bo otrzymałem drugą karę za to samo przewinienie w czasie trwania poprzedniej.
Treść Bana: Podszywanie się za Administracje
Osoba banująca: KacperP0L
#2
Na tym koncie dostałeś mute, ponieważ dostałeś "szanse" mieliśmy nadzieję, że nie powtórzysz swojego błędu a pierwszą rzeczą jaką zrobiłeś było wejście na MK i napisanie tego jeszcze raz.
#3
Czyli KacperP0L dał zły powód bana co mogło mnie wprowadzić w błąd. Powodem powinno być wykorzystywanie mk do złych celów. Według mnie przynajmniej.
#4
Administracja nie popełniła błędu ale znaj moje dobre serce ponieważ skracam ci kare do 2 dni. Następne twoje przewinienia nie będą traktowane ulgowo.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości