Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
emilajagi@gmail.comBug Na Creative
#1
Nick: EmilaCraft

Tryb dotyczący problemu: yyy. co?

Dzień dobry, chciała bym zgłosić Buga, powiedział mi o nim na serwerze jakiś gracz (jego nick: 12jn00gb), którego nie znam, a ponieważ on tego nie zgłosił to ja chce.
Na creative [wersja 1.12.2] jest zakładka ,,TOOLBAR" problem jest taki, że można wyciągać z niej główki, bez rangi Vip, Event, Moderator (itd.)
Prosiła bym o zrobienie coś z tym, ponieważ nie podoba mi się to.
Gracze Kupują vipa specjalnie żeby mieć głowy, a wcale nie trzeba już mieć vipa  Dodgy
                                                                                                                                 z góry dziękuję, EmilaCraft
Ps: mimo iż mam nadziałce wiele główek to chce zapewnić, że są one od osób z rangami, innycj graczy, lub ode mnie gdy mialam (2 razy) range Event
#2
Cytat:Tryb dotyczący problemu: yyy. co?


Tutaj wpisujesz, na jakim trybie występuje problem, w tym przypadku creative.

Cytat:Gracze Kupują vipa specjalnie żeby mieć głowy, a wcale nie trzeba już mieć vipa 

Owszem, nie trzeba. Poza toolbarem, o którym mówisz, można zdobyć główki od administratora lub VIPa, nie będąc takowym. Nie jest to wiedza tajemna, jest wiele innych dobrych powodów dla którego można kupić VIPa poza główkami.

Ten toolbar to domyślna funkcja gry, która w żaden sposób nie psuje rozgrywki na creativie (jak już wspomniałem główki i tak można banalnie zdobyć bez VIPa), więc nie widzę powodu do wszczynania jakiegokolwiek postępowania.

Mam nadzieję, że wyczerpałem temat

Pozdrawiam, AirForce

Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości