Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BrożekkOstatnio coraz więcej cziterów na PvP
#1
Witam, otóż grałem na tym serwerze (pvp) już jakiś czas temu, i wtedy aż tylu cziterów nie było, oczywiście zdarzał się jakiś raz na ruski rok, ale żeby teraz !?. Założyłem dzisiaj nowe konto pod nazwą Brozekk, od razu wbiłem na pvp, i paczę a tam prawie każdy lata z jakąś killaurą, jednego w ogóle nie da się trafić, ani podejść bliżej, innych da się bić, ale ich miecze się nie ruszają, i zadają on strasznie dużo hp, mimo, iż wcześniej nie pił potki na siłę, a jeszcze inni latają !. Proszę o to, aby był cały czas jakiś administrator na tym trybie (pvp), bo mnie i na pewno wielu innych graczy to denerwuje. Z góry Dziękuję za przeczytania Wink
Odpowiedz
#2
Staramy się robić, co w naszej mocy, by ich wytępić.
Każdy modek wbija codziennie na serwer, by coś ogarnąć.
Jednak liczy się też podejście graczy.
Niektórzy tworzą mulitkonta by cheatowac dalej, kupują również uby.. I co? Używają wspomagaczy w dalszym ciągu.. lecz nie oznacza, to że są bezkarni.
Dziś spotkałam się z przypadkiem multikont. Typek chwalił się jeszcze, że posiada takowych z 12, jednak każde zbanowane. Za każdym razem, gdy tworzył nowe konto, było ono przeze mnie banowane. Tworzył je w przeciągu 10 minut.. i oczywiście z cheatami.
I jaki to ma sens? I po co to na co to? Wytłumaczy mi ktoś? Dla mnie to totalny bezsens.

Co do nie ruszających się mieczy, to mały bug, ale uważam, że da się przeżyć.

Na dzień dzisiejszy na serwerze są bodajże 24 tryby (przepraszam jeśli się mylę) oraz z 500 osób, może nawet więcej i ma to ogarnąć pięć modków, z czego dwójka bez wszystkich permisji.
Mcsurvi małymi kroczkami zbliża się do normalnego stanu.
Jednak każdy musi coś od siebie dać, by w końcu był porządek.
Odpowiedz
#3
Autor wątku i Omexia mają rację.

Wbiłem na PVP Kits i co drugi gracz posiada Kill Aurę.
Nie wiem co ci ludzie widzą w tych programach, ale to jest irytujące.
Wie ktoś kiedy będzie AntyCheat?

@Asia - Ze swoim postem lepiej sama idź do autokosza, bo temat jest godny uwagi.
God's Not Dead

koteł ^u^
Odpowiedz
#4
Ja proponowałbym, aby na serwerze KAŻDY bez wyjątku mógł mieć TYLKO JEDNO KONTO !. W pewnym stopniu ograniczyło by to pewną ilość osób ze wspomagaczami.
Odpowiedz
#5
No niektórzy zmieniają nick itp. Np pogliby za zgodą kogoś z administracji. Cheaty x3 = ban na IP i tyle w temacie

Wypociny z mojego Troopera 5 #Tapatalk

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości