Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
devilnet[Odrzucone] [UNBAN] devlnet
#1
Zainstalowalem sobie huzuni na komputer zeby farmic na pigmany ale ja debil poszlem z tymi hackami na pvp myslalem ze jak inni mieli to ale potem to odinstalowalem, jak oszukał mnie piVIPer i mi nie oddał rzeczy to sie wkurzylem bo sie umawielismy ze oddamy, dalem ponieśc sie emocjom i włączyłme te zasrane  hacki i go zabilem a gdy chciał dogrywke i pewnie ogladal go admin. dobrze zrobil bo tez nielubie hackerow ktorym byłem. Bardzo prosze o unbana ponieważ nigdy juz po tym doswiadczeniu nie bede oszukiwal, dowodem na to jest to ze mam vip'a a on jest za aż 20 zł bardzo prosze.    nazwa:devilnet
powód: cheaty                                                                                                                                                                                                                                                                        
data: 01.03.2018                                                                                                                                                                                                    człowiek ktory mnie zbanowal: MixPepe3


Załączone pliki Obrazki
   
#2
Drogi użytkowniku unbana nie otrzymasz ponieważ używałeś niedozwolonych modyfikacji i się do nich przyznałeś.
@EDIT by Quara
W dodatku miałeś wyjątkowo ciekawe tabliczki jak i budowle na swojej własnej wyspie. Za takowe budowle mógłbyś otrzymać kolejnego permanentnego bana. Na przyszłość polecam troszkę więcej refleksji na temat swojego zachowania na serwerze.

[Obrazek: 76d734847afd2.jpg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości