Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nennek1[Unban] Fenix1357
#1
Fenix1357
26.11.2017 03:30am Mcsruvi.pl Sky-bkock (zwykły)
Stanie na afku przy mechanizmie, nastepnie ban.
Rozmawialem z jednym z administratorow, oraz sprawdzil iz nie ma owego zabronienia na ten temat.
Ciezko bedzie z dowodem, z tego powodu...
http://prntscr.com/hfboj3
#2
o dobra jest http://prntscr.com/hfc2n3
#3
Heyka,
Za samo stanie przy mechanizmach ban ? Wydaje mi się to bardzo głupie bo przecież możesz sobie stać gdzie chcesz...
Ale skoro sam właściciel serwera cię za to zbanował to musiał to być też jakiś większy problem. Zależy też ile tam stałeś, bo jak nie ruszałeś się przez 30 minut no to sam wiesz...

Pozdrawiam.
LukaSio Smile
#4
Lukasiu, pozniej tego wieczora rozmawialem z "samym wlascicielem" oraz poradzil mi abym napisal watek na temat mojego zbanowania. Sprawdzil iz rzeczywiscie nie ma takiej reguly ani w regulaminie (http://mcsurvi.pl/forum/Temat-Regulamin-...B3w--14870) ani w regulaminie skyblock'a na Mcsurvi.pl.
#5
W regulaminie jest też napisane, że administracja może banować za rzeczy nie ujęte w regulaminie, ale jak z nim rozmawiałeś i poradził, że masz napisać wątek to raczej uzyskasz UB.
Powodzenia Wink
#6
"12. Administracja posiada prawo do nałożenia kary na gracza w postaci upomnienia, kicka, bana tymczasowego, czy też bana permanentnego, w zależności od sposobu złamania regulaminu w ocenie indywidualnej." nie oznacza to ze administracja bedzie banowac za to czego nie ma w regulaminie, tylko jezeli ich zdaniem jest to pewnego stopnia nagiecie regulaminu. Pod sam koniec zadnego regulaminu nie nagialem Smile
#7
Na poprzedniej edycji ustawione było, że gdy użytkownik nic nie robił (tzn był AFK) to przenosiło go na lobby. Na wielu trybach to ustawienie blokuje możliwość sztucznego nabijania kasy lub czegokolwiek innego. Na obecnej wersji Sky Blocka nie ustawialiśmy wyrzucania za afk, tylko przyjęliśmy, że gracze są już na tyle ogarnięci, że zdają sobie sprawę, że stanie na afku na stoniarce czy przy golemiarce jest traktowana jako sztuczne podbijanie sobie statystyk/levelu/itemów czy czegokolwiek w zależności od trybu.
Sprawdzając osobę na afk zadajemy jej pytanie na chacie czy jest. Jeśli nie odpowie w sensownym czasie w zależności od adminsitratora i oceny sytuacji może zostać przeniesiona na warp afk/lobby, kick lub ban. Ja jeszcze przy takich sytuacjach czyszczę skrzynki z żelazem. A jeśli jeszcze na dodatek przyjdzie mu do głowi robić to na multikoncie to spotka go jeszcze czyszczenie wyspy.
Oczywiście co innego jeśli osoba mi odpowie - wtedy nie ma żadnego problemu.
#8
Spinning, nie uznalbym stania na afk'u przy gridnerach jako nielegalne lub tez niedozwolone z regulaminem dlatego ze w zadnym podpunkcie nie jest mowa o karze zwiazanej z AFK, przypominajac iz przeczytalem regulamin i nie ma nic na temat ze jest to cos niedozwolonego. Wiec czy ban za regule, ktorej nie znam bo owa nie istnieje na regulaminie serwera oraz trybu sky-block na ktorym gram, powinien miec miejsce? Prosilbym o wsparcie z szczegolnym wyjasnieniem. (nie wyjasnienie typu 'przyjelismy ze gracze juz sa na tyle ogarnieci ze nie powinni lamac zasady ktorej nie ma.' Przychadza nowi gracze na serwer, oraz nie znam ludzi ktorzy pytaja sie o zasady z poprzedniej edycji.)
#9
Twoje prośba o odwołanie od bana została rozpatrzona pozytywnie.
Zapraszamy do dalszej gry na naszym serwerze!
#10
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości