Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kublos665Propozycja - mutowanie
#1
Nick z gry: Kublos665
Tryb dotyczący problemu/pytania: Wszystkie tryby
Opis problemu/pytania: Problem nie jest jakiś wielki. Chodzi mi o to, żeby wprowadzić mutowanie (chociażby na 5 minut, gdy jakiś administrator będzie na serwerze, nie chodzi o to by od razu zgłaszać na forum) za nagminne powtarzanie błędów typu: "ktury"; "ślób"; "hoć" (zamiast chodź) itp. Wiem, że to bardzo błahy powód, ale mnie jak i niektóre osoby to strasznie wkurza oraz nie chce mi się ignorować każdego z osobna. Najbardziej wkurzające jest, gdy jakiś gracz spami na czacie np: "Ktury wip kupi mi butelki z expem". Proszę potraktować to z lekkim dystansem, to tylko propozycja. Smile

PS. Za mega spam na czacie można zgłaszać?
#2
co do mega spamu na czacie...
tak mozna zglaszac gracz dostanie  bana na 10 min a jesli chodzi o pomysl jestem za
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#3
popieram
#4
Moim.zdaniem fajna propozycja. Jak najbarxziej na tak
Jeżeli ci pomogłem ale coś dla ciebie zrobiłem to daj repke 1+ to cie nic nie kosztuje Wink



https://images84.fotosik.pl/806/d6ad00ebaa4eedb8gen.png
#5
Przeczytałam wątek i od razu nasunęły się wnioski takie jak: -banujmy za brak przecinków -zablokujmy pisanie dzieciom młodszym niż 14 lat bo codopiero wtedy się pisać jako tako nauczą....
Propozycja na 100% będzie odrzucona. Pamietajmy, że w Minecraft grają też dzieci po 6/8/10 lat i mają one prawo pisać z błędami. A my mamy za to karać? Za to, że ktoś nie potrafi podstawowej ortografii? W sumie to chyba tymi dwoma pytaniami można podsumować cały wątek.
#6
Nawet, gdy ktoś spami i się go poprawia? Jakiś typek dzisiaj po południu ciągle pisał "Kto chce ślób"; "Kto chce ślób". Jak go poprawiłem to zaczął mnie ignorować i coraz częściej pisać "Kto chce ślób". :C
#7
To co za problem zglosic go za spam?
Za orto napewno nie bedziemy karac. Na serwer wchodzi sie zeby odpoczac od szkoly a nie zeby dodatkowo byc karanym za ortografie.
#8
Mnie też to denerwuje ale Minecraft to gra +7 wiec nie oczekuje za duzo, lecz jest na to sposob a mianowicie wylacz sobie czat w mc. Polecam, jednak jesli ktos bedzie do ciebie pisac jakis admin , kolega z wazna sprawa nie zauwazysz tego i np. mozna dostac bana za brak wspolpracy przy sprawdzaniu, o ile bedziesz sprawdzany.
#9
Z tego cb widze większość wyjaśnione.
Propozycje odrzucam. Powody podałam w wypowiedzi u góry.

Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości