Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
xMat 00Unban
#1
---------------------------------------------
Twój nick: xMat00
Data i godzina nadania kary: August 29, 2017, 16:54
Opis sytuacji: Ban za multikonta (podobno multikonta legalne więc...).
Wytłumaczenie: Jestem teraz u mojego kolegi na komputerze bo mój chwilowo nie działa i dostaje bana za multi mimo tego ,że zgłaszam graczy itp.
Powód kary (ScreenSHot, filmik): http://mcsurvi.pl/bany/history.php?uuid=...&from=bany
----------------------------------------------
#2
Bana dostałeś za wykorzystywanie mk do złych celów , a to karalne.
#3
Ale nie jestem u siebie na komputerze tylko u kolegi i to jego multikonta a ja dostałem bana PS zawsze nabijasz sobie posty na moich wątkach
#4
Tutaj zaczyna się filozofia. Trzeba znaleźć odpowiedź na pytanie "Czym jest wykorzystywanie multikont do złych celów".
PS.Też zauważyłem że nabija sobie posty przy każdej możliwej okazji nic nie wnosząc do tematu
Edit: nie wiem jakie są szczegóły sprawy, jak multikonto zostało wykryte oraz w jakich okolicznosciach je stosował
#5
Tak trudno zrozumieć? - Autor ma niedziałający komputer więc poszedł do kolegi..
Jednakże, jego kolega używał multikont do złych celów np. Nabijanie statystyk
Przynajmniej tyle wynika z wypowiedzi autora..
#6
(30-08-2017, 05:23 PM)Szkill napisał(a): Tak trudno zrozumieć? - Autor ma niedziałający komputer więc poszedł do kolegi..
Jednakże, jego kolega używał multikont do złych celów np. Nabijanie statystyk
Przynajmniej tyle wynika z wypowiedzi autora..

No i mam za to bana ! Gdzie tu logika !
#7
Podaj nick kolegi, w celu weryfikacji.
#8
Jeżeli to był komputer kolegi, wytłumacz nam proszę czemu większość kont gracza nuclear które ma bana, ma twoie ip? dla przykładu NucleaR_SFXXX konto zbanowane 30 sierpnia czyli wczoraj ma identyczne ip. I jeżeli to nie był twój komputer to daj na to jakiś dowód.
[Obrazek: 144ffca5f9183.png]
#9
Mam dać zdjęcie niedziałającego laptopa ?
#10
ze znam sprawe dobrze bo bylem wtedy na ts to sie wypowiem wiec siedzialem z tigri bartezem i zaborqiem i dyskutowalismy na temat xmat i jest podrabianych skarg po czym poprosilem zaborqa zeby sprawdzil twoje ip internetu i jakies konto nucleara poniewaz podejrzewalismy cie wlasnie o wykorzystywanie multikont do zlych celow typu obraza administracji/czitowanie ip bylo takie samo wiec dostales bana wiecej raczej nie dostaniesz ub...
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości