Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
xMat 00[SKARGA] XxGamesxX
#11
(28-08-2017, 03:54 PM)crazycrafter napisał(a): W tym wątku zaczyna się nabijanie. Można odrzucić skargę.
@xMat00

Ss jest widocznie podrobiony , gdy ktoś pisze na chacie gdy nie jest w drużynie pisze "[Lobby] All xXGamesXx: ........

A w drużynie. [nazwa drużyny] [all] xXGamesXx : ........

Ty nabijasz posty bo na msg nie ma napisu [Lobby] nie wypowiadaj się jak nie wiesz

(28-08-2017, 03:58 PM)miki8203 napisał(a): crazy on mnie neka bo znowu chce zebym dostal bana

Wołasz kolegę ,żeby nie dostać bana ?
#12
To nie było pw. A wypowiadam się bo zaczynasz robić fałszywe skargi . Wprowadzanie administracje w błąd= ban
#13
nie on sam przyszedl czy przyszla nwm jak cos przepraszam
#14
(28-08-2017, 04:02 PM)crazycrafter napisał(a): To nie było pw. A wypowiadam się bo zaczynasz robić fałszywe skargi . Wprowadzanie administracje w błąd= ban

W którym miejscu to jest fałszywe ? Kolego raki. Wbij i zobacz sobie że jak piszesz na msg to nie ma [Lobby] [All] itd.
#15
pokaz tego ss gdzie widac taba
#16
https://zapodaj.net/731be5e757b63.png.html
#17
a gdzie to msg?
#18
(28-08-2017, 03:54 PM)crazycrafter napisał(a): W tym wątku zaczyna się nabijanie. Można odrzucić skargę.
@xMat00

Ss jest widocznie podrobiony , gdy ktoś pisze na chacie gdy nie jest w drużynie pisze "[Lobby] All xXGamesXx: ........

A w drużynie. [nazwa drużyny] [all] xXGamesXx : ........

Tu napiasłem ,że w msg nie ma (all). Jeszcze coś chcecie dodać czy czekamy na ocene administracji ?
#19
ja dostalem unbana bo administrator sprawdzal i potwierdzil ze tego nie napisalem jak bys z nami gadal na ts3 to bys wiedzial i bys sie teraz nie prul
#20
Mogłeś logi zmienić

Ewentualnie z 2 kompa pisać


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości