Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DextoriuS[UB] DextoriuS
#1
Twój nick: DextoriuS
Data i godzina nadania kary: 2017-08-05 Około 16:00
Opis sytuacji: Przyznaje się do chetów..
Wytłumaczenie: 1jula1 napisała, że idzie do teamu cheaterów [ Czyli do mojego teamu ( RED ) ]. Póżniej Bartez albo 1jula1, napisał/a, Czy przyznaje się do chetów. Chciałem Juli odpowiedzieć na te '' Ide do teamów cheaterów ''. Napisałem przez przypadek '' Mam Cheaty '', miałem napisać '' Ja nie mam chetów ''. I nie wiem czy to Bartez wziął pod uwage.
Powód kary (ScreenSHot, filmik): https://zapodaj.net/998f15a36464a.png.html



+ Chce zobaczyć SS`a gdzie to napisałem.
#2
A więc tak. Nie było mnie na anihilacji, Julka wysłała mi ss'a gdzie przyznajesz się do cheatów. To zbanowałem. A to, że nie wiedziałeś, że regulamin się zmienił to tylko twoja wina.
ss: http://imgur.com/fhDN4ez
#3
Według mnie odwołanie bez sensowne, W regulaminie jest napisane przyznanie do czitow = Ban, Ban Słuszny
#4
Przecież znasz mnie.... że nie mam cheatów.
#5
Znam, ale regulamin powinieneś znać.
Punkt z regulaminu. :>
8. Użytkownikowi zabrania się pod rygorem całkowitej blokady konta posiadania lub korzystania z wszelkich modyfikacji gry ułatwiających rozgrywkę na serwerze (np. Huzuni, Nodus, Xray nie dotyczy OptiFine oraz Rei's Minimap). Przyznanie się do ich używania jest równoznaczne z ich używaniem.
#6
Napisałem wyżej, że się pomyliłem że Napisałem Ja mam chity..., a tak Ziuteck napisał '' DextoriuS tu napisałeś '' To Napisałem Tak, bo pisałem że podanie złożyłem na mc survi, bo się pytał czy tutaj...

# Edit miałem napisać, że nie mam chitów...
# Edit V2, bo Jula napisała wole z chetarami grać, a ja chciałem napisać , że nie mam chetów, poprostu błąd słowny. Tzn nie dopisałem '' Nie ''.
#7
A według mnie, powinien dostać Ub w postaci drugiej szansy..
To śmieszne, że są prawdziwi cheaterzy którzy dostają nawet trzecią szanse a stały gracz nie dostanie drugiej bo dostał bana za "mam haxy"..
To jego pierwsze wykroczenie nie licząc banów za słowa..
#8
To Dostane te ub, czy nie?
#9
Dobra dam Ci tego Unbana. Jeśli obiecasz, że taka sytuacja się już nie powtórzy. ;x

#Edit
Na ub trochę poczekasz, bo żadnego moda online nie ma. ;x
#10
No Okej <3, ale ja ci obiecuje, że nigdy nie miałem chetów xd


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości